İçeriğe geç

3- Hosting Çeşitleri Nelerdir?

 

Bu konu ile ilgili diğer konu aralarında bazı bilgiler verilmiştir. Bununla beraber, burada ayrıntılı bilgi verilecektir.

 

En İyi Hosting Şirketi Hangisi?

Web Site Yapmasını Ben Nasıl Öğrendim?

 

“3- Hosting Çeşitleri Nelerdir?” hakkında 4 yorum

  1. Web Sitesi Yapmak

   İbrahim Akgül bey,

   Site yaparken beceremediğinizi yazmışsınız, ancak, şunu ifade edeyim. Ben bu siteyi kendi kendime yaptım. İnanıyorum ki, siz de kendi kendinize web sitesi yapabilirsiniz. Sadece sabırla biraz uğraşmanız gerekiyor. Bu sitede WordPress ile bir web sitesi kurmak için gereken bilgiler mevcuttur. Öncelikle, Web Sitesi Yapma Aşamalarını okuyup uygulamanız gerekiyor. Daha sonra, WordPress sayfasında verdiğim bilgileri okumalısınız ve bağlantısını verdiğim videolarda anlatıldığı gibi sitenizin içeriğini oluşturmalısınız. Bu sitenin diğer sayfalarında web sitesi yapmak için lazım olan temel bilgiler bulunmaktadır.

   İstediğiniz gibi güzel siteler yapabileceğinize inanıyorum. Ben de bu siteyi yapmaya başlamadan önce, “Web Sitesi Kurma Rehberi” adlı ürünü aldım ve orada yazılanları okudum ve sabırla uyguladım. İşte bu site oluştu. Siz de yapabilirsiniz. Buna inanın ve asla pes etmeyin.

   Ayrıca yorumunuz için teşekkür ediyorum. Selam ve saygılarımla…

   1. Web Sitesi Yapmak

    Merhaba İbrahim Akgül Bey,

    Hangi aşamada takıldığınızı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

    Selamlarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.