İçeriğe geç

Modern Sifirdan Web Gelistirme | Sıfırdan Sektörün Yükseklerine – Mustafa Murat Coşkun & Engin Demiroğ

239,99

Modern tekniklerle sifirdan web gelistirme ( Web Development ) Öğrenin. HTML,CSS, Node , JavaScript, React, Angular, ASP.NET Core

Modern tekniklerle sifirdan web gelistirme ( Web Development ) Öğrenin. HTML,CSS, Node , JavaScript, React, Angular, ASP.NET Core

Öğrenecekleriniz

 • Kursu tamamladığınız zaman aranan web geliştirici olabilecek modern teknikleri ve prensipleri öğrenmiş olacaksınız.
 • Kursta farklı frontend teknolojilerinde bolca kullanacağımız HTML5, CSS3, Flexbox, BootStrap detaylıca ve modern tekniklerle öğreneceksiniz..
 • React, Vue ve Angular gibi frameworklerde neyi nerede yaptığınızı anlayabilmeniz için Modern JavaScript (ES6+) ve TypeScripti detaylı öğreneceksiniz.
 • Node nedir, NPM nasıl kullanılır , MongoDb sorguları ve modelleme ipuçları , ExpressJS ile StackOverFlow benzeri (toplamda 10 saat ) Modern Rest Api gibi konuları öğreneceksiniz.
 • React’ın tüm inceliklerini , Redux’ın mantığını ve yeni özelliklerden Hooks kullanmanın avantajlarını öğreneceksiniz.
 • TypeScript öğrendikten sonra Angular’ın tüm inceliklerini öğreneceksiniz.
 • Angular içinde Dependency Injection gibi önemli Yazılım Geliştirme Prensiplerini uygulayarak öğreneceksiniz.
 • VueJS ile frontend geliştirmeyi öğreneceksiniz.
 • Güçlü Backend bizi her zaman korur. Bu sebeple, sektörde kullanılan güçlü backend geliştirme tekniklerini ve prensiplerini sağlam bir şekilde öğreneceksiniz.
 • ExpressJS Temellerini Öğreneceksiniz.
 • MongoDb Veritabanı Modellemeyi Öğreneceksiniz.
 • JWT, Authentication Konularını Öğreneceksiniz.
 • ExpressJS ile Gelişmiş Bir Back End Kodlamayı Öğreneceksiniz.

Gereksinimler

 • Herhangi bir programlama bilgisine sahip olmanız gerekmemektedir. Kurs sıfırdan başlamaktadır.

Açıklama

Modern Web Geliştirme | Sıfırdan Sektörün Yükseklerine kursuna hoşgeldiniz.

Web Programlama, yazılım geliştirmenin sektörde en çok aranan alanıdır. Fakat web geliştirme teknolojilerinin sürekli güncellenmesi, alternatiflerinin olması adayları bir hayli zorlamaktadır.

Bu kurs, sektörde güncel olarak kullanılan tüm teknolojileri barındırdığı ve işlerin arka planını sektör gözünden öğrettiği için sizlerin web geliştirme sektörünün basamaklarını sağlam ve doğru adımlarla tırmanmanızı hedeflemektedir.

Bir çok konuyu barındıran bu eğitim modelinde tüm konular detaylı ele alınmıştır. Bölüm içerikleri tek başına bir kurs olabilecek detaylama modeliyle hazırlanmıştır.

Tüm teknolojilerde uzmanlaşmak genellikle mümkün değildir. Fakat programlamanın mantalitesini yakaladıktan sonra diğerine geçmeniz hiç de zor olmayacaktır. Aranan bir web geliştirici olmak ve sektörün yükseklerine çıkmanız için gerekli prensipler (Yazılım Geliştirme Prensipleri vs. ) kursta detaylıca ve örneklerle pekiştirilmiştir.

İşte bu kurs tüm bu teknolojilerin aslında benzer amaçlara hizmet ettiğini sadece syntax (yazım şekli) olarak değiştiğini ispat eder niteliktedir.

Bu teknolojilerin yapısal farklılıklarını da net bir şekilde öğreneceksiniz. Örneğin Vue öğrenirken daha önce öğrendiğiniz React ile karşılaştırmalı öğreneceksiniz. Vue’ya geçişinizin 1 gün bile almadığını göreceksiniz.

Kurs modeli sürekli güncel kalma üzerine kurulduğu için eski kalan yöntemler, teknikler kurs içinde bulunmamaktadır. Kursta bulunan modern teknikler sizi yeni nesil web geliştirme kariyerine hızlı ve sağlam bir şekilde dahil edecek tekniklerdir.

Kursumuzda şu anda bulunan tüm ana başlıkları sıfırdan öğreneceksiniz.

Modern Web Geliştirme (Web Development) Kursu: HTML, CSS, Flexbox , Bootstrap, Modern JavaScript, Express JS ile Modern Rest Api, Angular, React, Vue, Blazor, ASP.NET CORE & API

Kurstaki Bazı Bölümlerin Tanıtımı

1. Programlamaya Giriş

Bu bölümde hiçbir programlama bilginiz olmasa bile kursta göreceğimiz programlama dilleri ve web teknolojileri ile ilgili gereken hazırlığı yapıyoruz.

2. WWW, Internet ve Web Uygulamaları

Bu bölümde, Web Geliştirmeye başlamadan önce Internetin, Web Sitelerinin nasıl çalıştığıyla ilgili genel bir bilgi sahibi olacaksınız.

3.HTML5, CSS3,Flexbox, Bootstrap

Kursta farklı frontend teknolojilerinde bolca kullanacağımız HTML5, CSS3, Flexbox, BootStrap bu bölümlerde detaylıca ve modern tekniklerle işlenmiştir.

4. Modern JavaScript ve TypeScript Bölümleri

Kursta React, Vue ve Angular gibi frameworklerde neyi nerede yaptığınızı anlayabilmeniz için Modern JavaScript (ES6+) ve TypeScript bölümleri en önemli bölümlerden biridir.

5. NodeJs , NPM , MongoDb ve ExpressJs ile Modern Rest Api Geliştirme Bölümleri

Node nedir, NPM nasıl kullanılır , MongoDb sorguları ve modelleme ipuçları , ExpressJS ile StackOverFlow benzeri (toplamda 10 saat ) Modern Rest Api gibi içerikleri bu bölümde öğreneceksiniz. Ayrıca buradan geliştirdiğini Apiyi kurs boyunca öğreneceğiniz frontendler ile gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

4. React , Redux ve Hooks Bölümleri

Bu bölümde React tüm inceliklerini , Redux’ın mantığını ve yeni özelliklerden Hooks kullanmanın avantajlarını öğreneceksiniz.

5. Angular Bölümü

TypeScript öğrendikten sonra Angular’ın tüm inceliklerini bu bölümde öğreneceksiniz. Angular içinde Dependency Injection gibi önemli Yazılım Geliştirme Prensiplerini uygulayarak öğreneceksiniz.

6. Vue Bölümleri

Bu bölümler VueJS ile frontend geliştirmeyi öğreneceksiniz.

7. ASP.NET Core 3 bölümleri

Güçlü Backend bizi her zaman korur. Bu sebeple bu bölümde, sektörde kullanılan güçlü backend geliştirme tekniklerini ve prensiplerini sağlam bir şekilde öğreneceksiniz.

Aranan bir web geliştiricisi olabilmek için kurs boyunca videolara bağlı kalmadan kendiniz de projeler geliştirin ve güvenilir blog yazıları okuyun. Kursa kanalize olup adım adım ilerlediğiniz takdirde nasıl bir seviyeye geldiğinizi kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Haydi Başlayalım!

Bu kurs kimler için uygun:

 • Sektörde aranan web geliştirici olmak isteyen herkes kurstan yararlanabilir.

Kullanıcı Yorumları

Yunus ÖZDEMİR: 113. dersteyim anlatım gayet başarılı örneklendirmeler güzel hocanın konuya hakimiyeti de beni tatmin etti genel olarak güzel yani

Kübra Bayır: Bu kursta birçok eksiğimi görmüş oldum ve kendine yeni şeyler katmak üzere çabalayan kişiler için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Teşekkürler!

Samir Mirzaliyev: yaklasik 3 aydir bu kursla devam ediyorum arkadaslar sadece kursdaki videolarla ogrenemezsiniz burdaki ideolardan ogrendikden sonra bolluca arasdirma yapmalisiniz kesinlikle buluna bilecek en degerli kurslardan biridir

Ufuk Kılıç: Eğitmenden daha önce bir kurs daha almıştım.Kendisinin eğitmenliğini beğendiğim için zaten de web development kursunu da bu eğitmenden aldım.

Serkan Urgancı: Mukemmel anlatim.Sifirdan baslayacak arkadaslara gercekten cok yardimci olacagini dusundugum bir kurs.

Nurullah KILIÇ: Gerçekten Mustafa Murat Hocam çok çalışkan bir insan eğitimlerinde detayına kadar bilgi vermeye çalışıyor ve tane tane anlatıyor. Pişman olmayacağınız bir eğitim seti.

Bektas SARI: Gerçekten iki eğitmene de emeklerinden ve sabırlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bütün bölümler tüm detaylarıyla açıklanmış ve örneklerle pekiştirilmiş. Öğrencilere sadece azimle ve sabırla dersleri takip etmek kalmış. Kurs içerisindeki bölümlerden C# dışındaki tüm kısımları tamamladım ve piyasada güncel tüm konular hakkında güzel bir temel edindiğimi düşünüyorum. Python eğitimi için de yine Mustafa Murat Coşkun hocanın python eğitimini aldım. Umuyorum güzel şeyler olacak…

Asli guresci: yeni başlayanlar için bulunmaz bir nimet.Anlaşılır ve açıklayıcı ve başka yerde bulamayacağınız ipuçları ile donatılmış harika bir kurs.Daha önce birçok youtube videosu izledim,freecodecamp in bit degreenin paralı kurslarını aldım ama hiç biri bu kurs kadar iyi değildi.Çok açıklayıcı,neyi neden yaptığımızı anlaşılabilir bir şekilde anlatıyor ve diğer kurslarda bulamayacağınız özel yöntemlerden de bahsediyor. Henüz kursun %15 ini tamamlamama rağmen izlediğim en iyi kurs diyebilirim.Teşekkürler Engin Demiroğ&Mustafa Murat Coşkun

Yusufhan Doğan: Web sitesi kursu olarak değil bu platformda, hiçbir platformda muadili olmayan bir kurs. Herkese tavsiye ediyorum bu fiyata bu eğitimi alabilmek gerçekten çok büyük bir fırsat

Güven Şahi̇n: Doğru bir seçim oldu benim için hem front end hemde back end için kendimi geliştirmemde yardımcı oluyor.

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Mustafa Murat Coşkun – Yazılım Bilimi – Kurucu | Programlama Eğitmeni

Odtü Bilgisayar Mühendisliğinden 2017 yılında mezun oldum ve şu anda da Odtü Bilgisayar Mühendisliğinde Veri Madenciliği ve Makine Öğrenmesi alanında Master çalışmalarımı sürdürüyorum.Yazılım konusundaki Türkçe kaynak eksikliği ihtiyacını çözmek adına, bilgi ve tecrübelerimi anlatmak için 2015 yılında youtube üzerinden, an itibariyle  167.000+ aboneye ulaşmış “Yazılım Bilimi” kanalında  programlama ve yazılım eğitimleri vermeye başladım. Ayrıca, IEEE Computer Society kapsamında Dokuz Eylül Üniversitesinde ve ODTÜ’de Python eğitmenliği görevlerini üstlenerek, tecrübemi artırmaya çalıştım.

Öğrenciyle sohbet havasında konuşmanın eğitimin kalitesini artırdığını düşündüğümden, eğitimleri bu doğrultuda anlatmaya özen gösteririm. Ayrıca, konuları anlatırken öğrenciye programlama mantığını yerleştirmeye çalışmayı her zaman prensip edinmişimdir. Kurslarımızda da size tecrübelerimi aktararak , iyi bir geliştirici olma yolunda ilerletecek tüm bilgileri vereceğimden emin olabilirsiniz.

Her türlü sorunuzu, probleminizi bana bildirmek ve sormaktan lütfen çekinmeyin.

Kurslarda görüşmek üzere!

Engin Demiroğ – MCT,PMP

Udemy’de 10.000 öğrenciyi geçmiş eğitmenler içerisinde en yüksek eğitmen ortalamasına sahibim. (120.000+ öğrenci, 4.7 Puan)

Yazılım geliştirmeye lisede “yazılım” bölümünde okurken başladım.

Üniversite hayatıma ÖSS 2003 Türkiye derecesiyle başladım. Sırasıyla Başkent ve ODTÜ’de Yönetim Bilişim Sistemleri (Lisans-Burslu) ve Tıp Bilişimi(Yüksek Lisans) okudum.  Profesyonel iş hayatıma ise henüz üniversite birinci sınıftayken başladım.

Ağırlıklı olarak Savunma Sanayisi, Bankacılık sektörlerine kurumsal yazılım geliştirme süreçleri konusunda danışmanlık veriyorum.

Microsoft Certified Trainer (MCT) ,PMP ve ITIL sertifikalarına sahibim.

“Engin Demiroğ” YouTube kanalımda ücretsiz eğitim videoları ve içerikleri paylaşmaktayım.

Danışmanlık yaptığım kurumların bazıları Merkez Bankası,TAI, Birleşmiş Milletler,NATO,İş Bankası, Akbank, Halkbank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Emniyet, Başbakanlık, Cumhurbaşkanlığı, Hazine Müsteşarlığı, Maliye Bakanlığı, Tarım Bakanlığı, Tübitak.

Danışmanlık veya eğitim verdiğim kurum sayısı son 10 yılda 300’ü geçmiştir.

DevFramework ismiyle geliştirdiğim altyapı projem birçok kurum ve firmada yazılım geliştirme altyapısı olarak kullanılmaktadır.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.