İçeriğe geç

2021- Sıfırdan İleri Seviyeye Tüm Detaylarıyla SEO Eğitimi – Bekir Önder Şimşek

46,99

Tüm Detaylarıyla SEO Eğitimi ile uzmanlığa en detaylı anlatım ile uygulamalı olarak özenle hazırlanmıştır. Google ile tanışmaya hazır mısın?

Tüm Detaylarıyla SEO Eğitimi ile uzmanlığa en detaylı anlatım ile uygulamalı olarak özenle hazırlanmıştır. Google ile tanışmaya hazır mısın?

Öğrenecekleriniz

 • Arama motoru mantığını kavrayıp üst sıralarda yer almak için yapılması gereken SEO çalışmalarını uygulamalı olarak öğreneceksiniz.
 • Site içi optimizasyonları ve SEO çalışmasını yürütebileceksiniz.
 • Site dışı SEO çalışmasının nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.
 • Adsense başvurusunun nasıl yapılması gerektiğini ve nasıl hızlı onay alacağınızı öğreneceksiniz.
 • Search Console ve Analytics kaydı yapmayı öğreneceksiniz.
 • Kullanıcı davranışları, Analytics verileri ve Search Console verilerini okumayı, siteleri bu verilere göre şekillendirmeyi ve kullanıcı dostu site oluşturmayı (UX) öğreneceksiniz.
 • Sitenizi nasıl hızlandırabileceğinizi öğreneceksiniz.
 • Gerekli eklenti kurulumlarını öğreneceksiniz (Rank Math, YoastSEO, OneSignal Push Notification, AMP).
 • Müşterilerinizin sitelerinde gerekli SEO çalışmalarını nasıl yürütmeniz gerektiğini tüm ayrıntıları ile öğreneceksiniz.
 • Anahtar kelime türleri ve analiz teknikleriyle trafik arttırmayı, bazı kelimelerde hiç uğraşmadan yükselmeyi öğreneceksiniz.
 • Site oluşturma sürecinde tema seçimini, hosting ve alan adı (domain) seçimini en uygun şekilde yapmayı öğreneceksiniz.
 • Site haritası ve SSL sertifikası oluşturmayı eklentilerle ve manuel işlemlerle yapmayı uygulamalı olarak öğreneceksiniz.
 • İleri seviye teknik SEO ile rakiplerinizin bütün SEO hamlelerini tespit edip kendi sitelerinizde uygulayabilecek, yeni anahtar kelimeler keşfedebileceksiniz. Kontrolünüzde olan sitelerin sağlık durumunu ve sıralamalarını takip edebileceksiniz.
 • SEO araçlarını kullanmayı öğreneceksiniz (A hrefs, MOZ, SEMrush, Screaming Frog).
 • SEO uyumlu içerik oluşturmayı ve bu içerikler üzerinden gelir elde etmeyi öğreneceksiniz.
 • Black Hat SEO ve White Hat SEO ayrımının farkına varacak, Black Hat SEO işlemlerini örnek program ile temel seviyede, vermiş olduğum diyagram sistemiyle öğreneceksiniz.

Gereksinimler

 • Temel seviye bilgisayar becerisi
 • Okuma ve anlama becerisi

Açıklama

İnternet siteleri ile milyonlarca kişiye ya da yeni müşterilere ulaşmak mı istiyorsunuz? SEO’ya başlamak için hazırsınız. Uzmanlara binlerce lira dökmek yerine uzman olun, kendi işinizi büyütün!

SEO yapabilmek için yazılıma, reklamcılığa ya da farklı donanımlara gerek yok. Temel düzeyde bilgisayar becerisine sahip olan herkes SEO uzmanı olabilir. En doğru eğitim ve yönlendirmeyle internette kendi işini başlatabilir ve para kazanabilir.

İşinizi internete taşıyabilir, internetteki yüzünü temsil edebilirsiniz. SEO çalışmaları sayesinde kullanıcı deneyimini arttırabilir, kullanıcılarınızı detaylı analizler sonucu tanıyabilirsiniz. İşletmenizin üst sıralarda görünmesinin yanı sıra satışları da bu sayede kolayca arttırabilirsiniz. Eğitimin içerisinde e-ticaret için vermiş olduğum pek çok tavsiye ve anahtar kelime analizleri sayesinde rekabetsiz yüzlerce anahtar kelimede satış gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizle ilgilenen binlerce insana ulaşabilirsiniz.

Eğitimin içerisinde gerekli üyeliklerin oluşturulması, planlama süreci, projeye başlangıç ve SEO’ya başlangıç gibi adımları kolayca gerçekleştirebileceğiniz pek çok video özenle hazırlandı. Tüm bu adımların sonrasında iç SEO’yu eksiksiz yerine getirebilecek, dış SEO çalışmalarında uygun backlink profilini oluşturabileceksiniz. WordPress alt yapısında ihtiyacınız olan bütün bilgi ve donanıma sahip olacaksınız. Black Hat SEO programlarının mantığını ve çalışma prensibini, tavsiye ettiğim diyagram üzerinden öğrenebileceksiniz. Tüm web siteleri için detaylı analizleri yapabilir ya da analizleri satabilirsiniz.

Eğitimin içerisinde pek çok dersin kendine ait bilgi dokümanı mevcuttur. Okuyarak daha rahat çalışabilen kişiler için özenle hazırlanmış bu dokümanlarda videolar ile aynı bilgiler var. Eğitim sırasında indirmenizi mutlaka tavsiye ederim. Herkese başarılar ve bol kazançlar diliyorum.

Bu kurs kimler için uygun:

 • Arama motoru optimizasyonunu öğrenmek ve yapmak isteyen herkes.
 • Arama motorlarında üst sıraları hedefleyen ve gelecek olan trafikten gelir elde etmek isteyen herkes.
 • SEO adımlarını en ince detaylarına kadar öğrenmek isteyen herkes.
 • SEO Uzmanı olmak isteyen herkes.

Kullanıcı Yorumları

Harun Akca: Anlatımı ve ele aldığı konular çok güzel. Teşekkürler

Bora Arasan: Gerçekten de benim gibi bloğu olup arka planı konusunda kara cahil olan insanlara bile ileri bakma fırsatı doğuyor.

Devrim Esen: güzel faydalı

Tolga Akkuş: Bu konuda birkaç ders almıştım ama siz baya detaylı anlatmışsınız teşekkür ederim gerçekten faydalı bir eğitim

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Bekir Önder Şimşek – Seo Uzmanı

Merhaba arkadaşlar, ben Önder, 2010 yılından itibaren freelance SEO uzmanlığı yapmaktayım. Sektörde kendi projelerim ve bireysel projelerin yanı sıra küçük ve büyük çaplı pek çok siteye ve şirkete danışmanlık ya da paket hizmetleri verdim. Genelde White Hat SEO ile uğraşsam da, Black Hat SEO yöntemlerine de sıkça başvuran ve gerektiğinde elini kirletmekten korkmayan, piyasada her zaman maksimum kar marjını hedefleyen bir SEO uzmanıyım.

Yıllar önce online oyunda karakterime item alabilmek için başladığım bu serüvende, yıllar geçtikte daha da uzmanlaştım. Bir şirkete ya da kuruma bağlı kalmayı, ağır mesai saatleri altında çalışmayı istemediğim için hiç düşünmedim. Yıllardır freelance işler yaparak uzmanlığımı kiralıyorum da diyebiliriz. Hazırladığım eğitimlerde sizlere SEO adımlarını en ince detayına kadar öğretmeyi ve yeni uzmanlar yetiştirmeyi hedefliyorum.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.