İçeriğe geç
İndirim!

2021 WordPress WooCommerce Eğitimi Kod Yazmadan E-Ticaret – Hasan Çağrı Güngör

36,99

WooCommerce Eğitimi Kod Yazmadan E-Ticaret 1 Günde Aktif Çalışan Ödeme Alınabilen Herkes için Profesyonel E-Ticaret Sitesi (2 Proje + 95 Sayfa Hızı)

WooCommerce Eğitimi Kod Yazmadan E-Ticaret 1 Günde Aktif Çalışan Ödeme Alınabilen Herkes için Profesyonel E-Ticaret Sitesi (2 Proje + 95 Sayfa Hızı)

Öğrenecekleriniz

 • WooCommerce ile WordPress üzerinden yeni nesil eticaret sitelerinin özelliklerini gösteren, rekabetçi, kod yazmadan aktif çalışan bir eticaret sitesi kurabilecekler
 • E-ticaret Dijital Pazarlama Hakkında Minik İpuçları
 • WordPress Siteorigin Eklentisi
 • Kredi Kartı ile Ödeme Alma
 • Cpanel ile WordPress Kurulumu
 • Kurumsal Email Kurulumu
 • Sayfa Hızı Yükseltme
 • Litespeed Cache
 • Email kurulumu

Gereksinimler

 • Hayır Yok

Açıklama

 1. Bu eğitimi hazırlarken öğrencilerin ihtiyaçlarını net olarak karşılayabilcek bir eğitim sunmayı amaçladım.
 2. E-Ticaret sitesinden öğrenciler ürün satmayı amaçlar.
 3. Bu eğitim sayesinde WordPress’in kurulumundan bir ödeme yapılıp sipariş alınıncaya kadar tüm aşamaları gösterdim.
 4. Hiç bir ücretli tema veya eklenti kullanmadım. Herkesin bilgisayar başında herhangi bir temaya veya eklentiye ödeme yapmadan kurabilmelerini amaçladım.
 5. Daha önce defalarca kez aktif bir WooCommerce sayfası kurduğum için en çok karşılaşılan problemlere hakimim bu konuları burada aydınlattım.
 6. Kesinlikle her seviyeden kişinin yapabilmesine uygun.
 7. Hazır bir tema kullanmadım. Çünkü istediğiniz her tasarımı yapabilmeniz için ücretsiz Siteorigin eklentisini gösterdim.
 8. Yasal olarak gerekli sayfalar hakkında bir video hazırladım ve eğitime dahil ettim.
 9. Türkiye’de online ödeme alabilceğiniz platformların kurulumunu gösterdim.

10. Bu eğitim videosu gelişmekte ve gelişimini devam ettirmektedir. Amacım bu eğitimin WordPress Woocommerce açısından başucu eğitiminiz olması ve eğitim bittikten sonrada belirli konularda ihtiyacınız oldukça ziyaret etmenizdir.

2021 Güncellemeleri

Sayfa Hızını Masaüstünde 91 Puana Yükselttik

Görsellerimizi WEBP olarak optimize ettik

Artık Cache kullanıyoruz.

Yeni bir profesyonel proje eklendi ve toplam Proje Sayısı= 2

WordPress dünya üzerinde en çok kullanılan web yazılımıdır. Bir çok farklı tipte proje için kullanılmaktadır. Dünya’nın en dev firmalarından amatör bir işe kadar bir çok sektörde kullanılır. WordPress bilen personeller dünya üzerinde bir çok tipte iş grubu içerisinde istihdam sağlayabilirler. Eğtimimizde WordPress kurulumu sonrası WordPress’in en popüler eklentilerinden biri olan WooCommerce e-ticaret eklentisini detaylı bir şekilde öğreniyoruz.

WordPress geliştirilmeye çok uygun bir yazılımdır. Gerek kendi çekirdek ekipleri gerekse dış kaynaklardan gelen eklenti ve temalar sayesinde wordpress ve tabiki beraberinde WooCommerce uzun vadede geçerli bir yazılım öğrenmek isteyenler için oldukça idealdir.

WooCommerce dünya’nın her yerinde oldukça popülerdir. Bunun en büyük sepelerinden biri WooCommmerce içersinde bulunan eklentiler yerel bölgelere göre özelleştirilebilmektedir. Yani yerel ihtiyaçlara göre web sayfanızı optimize edebilirsiniz.

Hasan Çağrı Güngör

Bu kurs kimler için uygun:

 • Kurumsal veya Freelancer olarak çalışmak isteyen herkes
 • Kendi E-Ticaret Sitesini Yapmak İsteyenler
 • WordPress Alanında Kendini Geliştirmek İsteyenler

Kullanıcı Yorumları

Koray Can Çamok: Kurs içeriği gayet güzeldi, fakat çok eklenti kullanıldı belki daha az eklenti kullanarak da yapılabilirdi. Her şeyi ile kurs çok güzeldi. Teşekkürler.

Selim Süsoy: Çok işime yaradı.Eğitmen konuya hakim, faydalı eklentileri öneriyor bu sayede işime ne yarar ne yaramaz diye vakit kaybı yaşamadım. Elbette projenize özel ayarlar çekmeniz gerekecektir ama soru cevap kısmında da bir sorun yaşamadım, epey ilgili biri.

Ercan Gülbetekin:Gerçekten harika bir kurs olmuş, şiddetle tavsiye ederim.Sorduğunuz sorulara hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.Çağrı hocama kurs için teşekkür ederim. Başarılar.
Alena Kashuba:Tartışmasız en güzel woocomemrce eğitimi. Diğer eğitimlerde güzeldi ama bu ücretli tema almamız gerekmeden her siteyi tasarlamamı sağladı. Teşekkürler.Amazing
Fatih Yıldız:Çok teşekkürler hocam harika anlatımınız için. Araştırmıştım sizi tercih etmiştim gram pişman olmadım elinize sağlık.
Anonymized User:Ben bu eğitimden ve hocanın anlatımından çok memnun kaldım bu eğitimin ileri seviyesinin de olmasını istiyorum bir üst level yani:) Benim işimle de çok alakalı.
Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Hasan Çağrı Güngör – Yazılımcı Eğitmen

İsmim Hasan Çağrı Güngör 1992 Ankara doğumluyum. 2007 Yılında Ankara Atatürk Lisesine Girdim. 2012 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Mak. Muh. Giriş Yaptım.

2013 Yılından Bu Yana Arı Bilgi , Bilişim Eğitim Merkezi gibi Kurumlarda Eğitim verdim halende vermekteyim.

Web yazılımları ve Python ile ilgileniyorum. WordPress için eklentiler geliştiriyorum. Ayrıca sektöre PHP dışında bir çok WordPress projesi hazırladım.

Eğitimlerimi ve sektörel işlerimi geliştirmek için bu alanda hiç bir zaman durmamak gerektiğinin her zaman daha fazlasını talep etmek gerektiğinin farkındayım. Zaman zaman bunu bir takıntı haline getirsemde mesaimin çoğunu bu amaç için harcıyorum.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.