İçeriğe geç
İndirim!

2021 Yeni Nesil Kodlamasız Pratik Web Tasarımı – Özgür Çalış – Oriki Creative Medya & Akademi

59,99

Düşük maliyetlerle sıfırdan uzmanlığa hiçbir kodlama olmadan web site tasarlamayı öğrenin ve evinizden özgürce çalışın. Kodlamasız Pratik Web Tasarımı  

Düşük maliyetlerle sıfırdan uzmanlığa hiçbir kodlama olmadan web site tasarlamayı öğrenin ve evinizden özgürce çalışın. Kodlamasız Pratik Web Tasarımı  

Öğrenecekleriniz

 • Sıfır kod bilgisiyle kısa zamanda mükemmel web siteleri tasarlayabileceksiniz.
 • Web tasarım işinden büyük kazançlar elde edeceksiniz.
 • Bilgisayarınızın olduğu her yerde çalışma özgürlüğüne kavuşacaksınız.
 • Web sitesi yapımındaki etik değerleri öğreneceksiniz.
 • Hızlı ve kaliteli web tasarım için bilgi ve deneyim sahibi olacaksınız.
 • Web sitesi yapımıyla ilgili genel birçok konuya hakim olacaksınız.

Gereksinimler

 • Bilgisayar & İnternet
 • Öğrenme ve Çalışma Arzusu
 • Sabır

Açıklama

Hiçbir kodlama bilginiz olmadan harika web siteleri tasarlamak ister misiniz? Peki tüm bu tasarımlarımları yaparken sabah erken kalkmak zorunda olmadan, işe gidip gelirken trafikte zaman kaybetme derdiniz olmadan, evden çalışarak özgür bir çalışma hayatını benimsemek ister misiniz?

Eğer bu eğitimdeki anlatılacak yönlemleri kullanacak olursanız, web tasarım karmaşık olmaktan çıkacak; hem büyük bir hobi haline gelecek hem de sizlere ciddi gelirler sağlayacaktır. Çalışırken keyif alarak para kazanmak ne de olsa birçok insanın hayalidir!

Eskiden lüks sayılan “web sitesi sahibi olma” fikri artık tam anlamıyla bir ihtiyaçtır. Kurum ve kuruluşların ötesinde artık birçok insan bireysel olarak da web site sahibi olmak için bir devinim içerisindeler. Bu nedenle web tasarıma olan talep her geçen gün artmaktadır.

Nitekim bu durum piyasayı oldukça güçlü hale getirse de niteliksiz işlerin de sayısı bir hayli fazla! Bu kursta anlatılanları dikkatle dinlediğiniz taktirde hızlı ve sonuca yönelik bir biçimde web sitesi tasarlamayı öğreneceksiniz. Tabii ki de tüm bu teknik konularla beraber web tasarımdaki etik değerler hakkında da bilgi sahibi olacaksınız!

Bu tasarımları orijinal yazılımlarla yapacağınız için kalıcı, kaliteli ve itimat dolu bir hizmeti müşterilerinize sunacaksınız.

Bu yolda size lazım olanlar: Herhangi bir bilgisayar, internet ve çalışma azmi! Tüm bunlara sahipseniz, artık web tasarım işinden kısa zaman içerisinde, özgürlüğünüzü patronlara kaptırmadan çok ciddi gelirler elde edeceksiniz demektir.

Bu kurs kimler için uygun:

 • Kodlama Öğrenmeden Freelancer Web Tasarımcı Olarak Kendi İşini Yapmak İsteyenler
 • Projesi veya İşyeri İçin Kendi Sitesini Kendi Hazırlamak İsteyenler
 • Freelancer – Özgür Çalışmayla Para Kazanmak İsteyenler

Kullanıcı Yorumları

Seda Özcan: Kursun eksikleri de var ancak zamanla giderileceğini düşünüyorum. Ayrıca birçok diğer kursa göre daha kısa gibi görünüyordu alırken çok tereddüt ettim ancak öğreticilik olarak çok farklı. Sıkıcı olmayan bir gereksiz detaylardan uzak bir kurgusu ve düzeni olduğu için kısa gibi görünüyor ama hiç de öyle değil. Şu ana kadar çok memnun kaldım elinize sağlık sonunu getireceğim.

Recai Cingöz:Sıfırdan başlamıyorum az çok bir birikimim vardı daha öncesinde. Ancak böyle olduğu halde kursun daha çeyreğini bitirmeden çok fazla yeni şey öğrendim hocamızın da kursta dediği gibi bir şeyi yapmanın tek yolu yok farklı ve pratik birçok şey öğrendim.

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Oriki Creative Medya & Akademi – Online Eğitim ve Yapım Şirketi

Oriki Akademi & Media olarak, bilişim, kişisel gelişim ve sinema konuları başta olmak üzere, birçok eğitimin online ortamda satışı için gerekli olan içerikleri tamamıyla hazırlama, yayına koyma ve pazardaki satışını üstleniyoruz.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.