Baştan Sona SEO Eğitimi 2021 | Detaylı ve Güncel – Gürkan Aksoy

46,99

Baştan Sona SEO hizmetine yeni başlayanlar için harika bir kurs + SEO uyumlu ve LSI makale yazımı + Güncel, kaliteli, bilgi dolu dokümanlar

Baştan Sona SEO hizmetine yeni başlayanlar için harika bir kurs + SEO uyumlu ve LSI makale yazımı + Güncel, kaliteli, bilgi dolu dokümanlar

Öğrenecekleriniz

 • Search Engine Optimization yani SEO konusunda giriş bilgileri ile başlayacak yavaş yavaş ilerleyerek yeni bilgiler edineceksiniz. Bu bilgiler sizlerin web sitesi projelerinizde daha başarılı olmanızda yardımcı olacak
 • Müşterileriniz için ya da tanıdıklarınız için web sitelerinde SEO tekniklerinizi konuşturabileceksiniz.
 • Site içi Optimizasyon (On – Page Seo) hakkında detaylı bilgiler edinecek
 • Site dışı Optimizasyon (Off – Page Seo) hakkında detaylı bilgiler edinecek
 • WordPress Altyapısında Seo’nun önemi ve kullanımını öğrenecek.
 • WordPress’de Yoast Seo, All in Seo eklentilerinin ayarları hakkında bilgiler öğrenecek
 • Anahtar Kelime Araştırmanın önemini ve tekniklerini görecek.
 • Site Haritanızı oluşturabilecek
 • LSI ve SEO uyumlu içerik yazabilecek
 • SEO araçları hakkında bilgi edineceksiniz

Gereksinimler

 • Azimli bir çalışma
 • Araştırmayı sevme ve en doğru araştırmayı gerçekleştirebilmek

Açıklama

2021 yılında SEO eğitimi almak ve en güncel bilgilere ulaşmak istiyorsanız doğru kurstasınız. 0’dan ileri seviyeye SEO eğitimi ile istediğiniz tecrübeye çok kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

İnternet sektörünün her geçen gün geliştiğini biliyor ve bu gelişimin, bu güncelliğin içinde yer almak mı istiyorsunuz? Web site işlerini seviyor fakat projelerinizi istediğiniz noktalara getiremiyor musunuz? Bunun başlıca sebebi tecrübe ve bilgi eksikliğidir. Tecrübe eksikliği zamanla gitse de bilgi eksikliği her zaman kapanmayabilir. Bu yüzden SEO ile ilgili bilgileri alırken çok fazla kaynaktan yararlanmalı, güncelliği böylece yakalamalısınız.

Bir web sitesi açtınız fakat arama motorlarında (Google, Yandex…) bir türlü kendi web sitenizi göremiyor ya da istediğiniz yerlere gelemiyorsunuz. Search Engine Optimization, kullanıcıların isteklerini yerine getirmek için birtakım algoritmalardan faydalanır ve arama motorlarının bu algoritmalarına ayak uydurabilirseniz de istediğiniz yerlere kolayca gelebilmenizde sizlere yardımcı olur. Geniş kapsamlı, zorlu ve güncelliğin takip edilmesinin önem arz ettiği bu konu ile yeni bir bilgi edinmenin yanı sıra artık web sitelerinizde daha başarılı olabileceksiniz.

Kurs geneli sözel olduğundan dolayı bir kağıt almanız ve bu kağıda notlar çıkararak zaman zaman bu notlara göz atmanız, araştırmalar yapmanız gerekecektir. Diğer türlü sadece dinlemeyle kısa bir sürede bilgiler uçuşup gidecektir.

Toplam 40 dersin bulunduğu kursumuz her geçen gün kendini güncellemeye ve eşsiz bilgiler sunmaya devam edecektir. İçerikler ve editlemeler konusunda her geçen gün yenilikler yapmaktayım. Yakın zamanda eklemelerin yapılacağı dersler: (İstekleriniz doğrultusunda konular da eklenir. Kursun keyfini çıkarın 🙂 Bildirimlerle en hızlı şekilde haberler iletilecek ve kampanyalarla da sizlere güzellikler yapacağız)

 • Eklentiler ile Optimizasyon (Site Hızlandırma bölümü için daha birçok ders)
 • Black Hat SEO
 • White Hat SEO
 • Search Console Kullanımı
 • Anchor Text
 • SSL Sertifikasının Seo’ya Katkısı
 • Uzun Kuyruklu Anahtar Kelimeler (Long Tail) (Strateji ve analiz bölümü için…)
 • Veritabanı Optimizasyonu (Site Hızlandırma bölümü için daha birçok ders)
 • 301 Yönlendirilmesi nasıl yapılır?
 • Sıralama Takibi Araçları ve Kurs Öğrencilerine Özel %50 İndirim Fırsatı (Strateji ve analiz bölümü için…)

Bu kurs kimler için uygun:

 • Website projelerinde başarılı bir şekilde ilerleme kaydetmek isteyenler
 • Kendi sitelerinde, satışını yapacağınız farklı sitelerde ya da tanıdıklarınızın bilgiye ihtiyaç duyduğu anda SEO ihtiyacını gidermek ve başarılı bir izlenim vermek isteyenler için uygun bir kurstur. Güncelliğini koruyan ve SEO ile alakalı detaylara inmek isteyen kişiler adına güzel bir başlangıç diyebiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Ahmet Ferhat SARI: çok güzel bir kurs. Çok çok şey öğrendim. tavsiye ederim

Emir Fatih Karaşahan: Detaylı bilgilerle donatılmış, iyi bir eğitim. Özellikle yeni başlayanlar için SEO’nun anlaşılması ve doğru uygulamalarla hayata geçirilmesi adına iyi bir rehber olduğunu düşünüyorum.

Azar BAyramov: Bu kurs gerçek harika hem temeli daha iyi oluşturuyor hem de ileri seviye için neleri araştırmamız gerektiğini görüyoruz. Herkesin bu kursu edinmeli ve burada ki, bilgileri kaçırmamalı. Eğitmene şahsi adımdan çok teşekkür ediyorum hızlı dönüş sağlaması ve net ve bilgiye dayalı karar verdiği için.

Nurettin Turgut: Güzel Bilgiler Mevcut Tavsiye Ederim. 🙂

Ati’lla Yapıcı: Çok faydalı bir ders.

Polat Sarıçiçek: Mevcut web sitelerimizi daha iyi duruma getirmek için öğrenmek istiyorum. Şimdiye kadar izlediğim videolar işe yarar tebrikler.

Ismet: başlangıç için harika bir kurs

Salih Ibryam: He speaks so clear and his informations are very valuable for me. Thank you 🙂

Rəhimə Xudiyeva: Evet

İsmail: Search Engine Optimization alanına yeni yeni başlıyor olsam da kendimi bir hayli ileride hissetmeme neden olacak bilgiler kaptığımı düşünüyorum. SEO alanına taze bir giriş yapıp son olarak makalelerle de desteklenen kurs epey bir işime yaradı. Özellikle de kursta yer alan SEO uyumlu makale dersi en çok işime yarayacak derslerin başında geliyor. Emeğinize sağlık

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Gürkan Aksoy – Profesyonel Makale Yazarı

Hey merhaba,

Ben Gürkan Aksoy, 6 yıllık makale sektörü tecrübesi ardından bu tecrübe ile gelen SEO merakı içeriklerin çok daha iyi olmasına, web sitelerimin gelişmesinde yardımcı oldu. İçeriklerde gereksinim duyulan SEO benim için bir başlangıç oldu ve bu şekilde de devam etti. Araştırmayı seven, güncelliğe önem veren biri olduğumdan da SEO konusunda çoğu zaman başarılı oldum.

Yabancı, Türkçe niche ya da sektörel birçok web sitesi oluşturdum ardından da satışlarını gerçekleştirdim. Bu şekilde devam eden yaşantımda MIS yani Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde de kendimi geliştirmeyi eksik etmedim. C#, Python ve diğer birkaç yazılım dilleri de geliştirdiğim konuların başında gelmektedir.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.