Ödeme Alma Garantili A-Z Shopify Dropshipping Eğitimi – Konuray Aydıner

159,60

Shopify Dropshipping Eğitimi ile en büyük sorunu olan ödeme alma yöntemlerinden Stripe ve PayPal sorununu hayat boyu çözüyoruz.

Shopify Dropshipping Eğitimi ile en büyük sorunu olan ödeme alma yöntemlerinden Stripe ve PayPal sorununu hayat boyu çözüyoruz.

Öğrenecekleriniz

 • Ödeme alma yöntemi garantili A’dan Z’ye Shopify Dropshipping Eğitimi (Bank of Amerika’da Banka Hesabı ile PayPal ve Stripe’ta hayat boyu ödeme alın)

Gereksinimler

 • En az düzeyde de olsa bilgisayar kullanma becerisi

Açıklama

Covid-19 nedeniyle inanılmaz hızla büyüyen e-ticaret dünyasına dolar kazanma iddasıyla girmeye hazır mısınız?

Bizi Dropshipping Türkiye Instagram adresinden takip etmeyi unutmayın

Aynı zamanda kursu aldığınızda Telegram grubumuza katılmak için bize ınstagramdan yazmanız yeterlidir. Tüm soruları grubumuzda yanıtlıyoruz.

Bu kurs içerisinde;

 • Dropshipping Nedir?
 • Dropshipping Süreci Nasıl İşler?
 • Niş Pazar Seçimi ve Winner Ürün Seçimi Nasıl Yapılır?
 • Shopify Dropshipping için Web Sitesi Kurulumunun Tüm Adımları
  • Kuracağımız Site için Alan Adı Alma ve Mail Hesaplarını Oluşturma
  • Shopify Mağaza Açılışı ve Alan Adının Mağazaya Bağlanması
  • Web Sitesinin Oluşturulması
  • Canva Uygulaması ile Web Sitemiz için Logo Oluşturma
  • Sitemize Ekleyeceğimiz Olmazsa Olmaz Uygulamalar ve Kurulumları
  • Web Sitemize Ekleyebileceğimiz Uygulama Önerileri
  • Web Sitemize Ekleyeceğimiz Ürünün Tedarikçisini Belirleme
  • Web Sitemize Ekleyeceğimiz Politikalar ve Yasal Yükümlülükler
 • Amerika’da Şirket Açmak ve 50 Dolarlık İndirim
  • Amerika’da Şirket Açmaktan Neden Korkmamalıyız?
  • Amerika’da Uygulamalı Olarak Şirket Açmak ve 50 Dolarlık İndirimi Kullanmak
  • EIN ( Vergi Kimlik Numarası) Belgesi ve Şirket Kurulum Belgesi
  • Şirketimiz için Telefon Numarası Almak
  • Şirketimiz için Adres Almak
  • ITIN (Bireysel Vergi Kimlik Numarası) Uygulamalı Olarak Alımı
 • Hayat Boyu Ödeme Alma Sorununun Çözümü İçin Banka Hesap Başvurusu
 • PayPal ve Stripe Hesap Açılışları ve Banka Hesabını Ekleme
 • Dropshipping için En Doğru Pazarlama Yöntemi – Gerilla Pazarlama

Tüm bu adımlar ve çok daha fazlası bu eğitim içerisinde sizleri bekliyor. Değerinden daha fazla indirim veren tek eğitim şimdi sizlerle. Eğitime katıldığınızda Amerika’da şirket kurmak isterseniz 50 Dolarlık indirimi bu eğitimden alabileceksiniz.

Hayallerinize ulaşmak için hayat boyu ödeme alma sorunu yaşamadan tüm dünyanın olduğu gibi sadece satışa odaklanmanızı sağlayacak eğitimimiz başlıyor.

Haydi Dolar Kazanalım !

Bu kurs kimler için uygun:

 • 7’den 77’ye Herkes

Kullanıcı Yorumları

Adilbek Kulamsinov: Çok güzel adım adım anlatmış çok şey öğrendim teşekkurler

Furkan Tanboğa: Hiçbir kursun ve kimsenin anlatmadığı kadar detaylı bir ödeme altyapısı çözümü. Tek kelime ile şahane

Selahattin Gok: Ömür boyu ödeme alma sıkıntınızı ortadan kaldırmak için kesinlikle Konuray hocamızın kursunu almanız gerekiyor.Kurs sonrası desteğini hiçbir zaman esirgemedi.İyi anlatıma sahip hızlı çözüm odaklı yardım almak istiyorsanız bu kursu almalısınız.HARİKA!

Erkin: Oldukça Net ve Anlaşılır Cümleler İle Kendinden Emin Anlatım Şekli İle Oldukça Başarılı Bir Eğitim Girişi Oldu.

zafer Satıcı:shopify dropshipping’e yeni başlayacak olanlar için harika bir eğitim paketi. Temelden başlayıp aşama aşama gidiyor. Aklınızdaki birçok sorunun cevabını bulabileceksiniz.

Kaan Uluer:Kurs oldukça güzeldi. Özellikle kursun Shopify mağaza kurulum arayüz kısımlarını kısa tutması oldukça güzel olmuş. WordPress Olsun Shopify olsun herkesin arayüzü pluginleri kendi kurcalayarak pratikle öğrenmesi gerek kursun asıl vadettiği Yurtdışından ödeme alma kısmını da güzel bir şekilde anlatılmış.Ben de en kısa süre içinde bu yöntemle ABD’de şirket ve banka hesabı açmayı düşünüyorum 🙂

Hatice BATUR:Şuan için hiçbir sıkıntı yok. Kursu beğendim ve bana yardımcı olacağını düşünüyorum.

Erman Altas:Gayet net, açıklayıcı ve yararlı bilgiler öğrendim. Bu konu uzmanlaşılması gereken detaylı bir konu, üzerine araştırmalar yapılması, satacağımız ürünlerin iyi tespiti, daha sonrasında bunların pazarlanması gibi konularda deneyim kazanmamız gerekiyor. Derin araştırmalar, denemeler sonucu edindiği tecrübelerini ve doğru tespitlerini samimi bir şekilde bizimle paylaştığı için Eğitmene Teşekkür Ederim.

Dilara Aksoy:Aldığım en iyi eğitimlerden bir tanesi. Emeğinize sağlık.

Gökhan Alkan:9. video yu tamamladım. kafama takılan bir kaç bir şey var ama yine de anlatış tarzı konuyu işlemesi detaylı ve açıklayıcı. oldukça iyi gidiyor.

Resul Koç:İşte aradığım şey burada bu bilgiler inanılmaz derecede faydalı ve de bu konuyla alakalı hiçbir eğitimde olamayan zengin içerikler tek kelimeyle muhteşem.

Ozan Dalgalı:Çok bilgilendirici ve her seviyeye uygun bir dille anlatılan bir kurs. Teşekkür ederim Konuralp.

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Konuray Aydıner – Dropshipping Uzmanı

Bursa Büyükşehir Belediyesi Bilim ve Teknoloji Merkezi’inde 10 yıldır çalışmaktayım. Son 3 yıldır da İşletme Koordinatörü görevini üstlenmekteyim. Bilim Merkezi’nin tüm kuruluş aşamalarında yer aldıktan sonra bilim merkezi içerisinde tam zamanlı ve aktif olarak 5 farklı pozisyonda yer aldım. Bu pozisyonlar sırasıyla Bilgi ve Yönetim Sorumluluğu, Gönüllü Sorumluluğu, Bilim Şenliği Sorumluluğu ve bilim merkezinin tüm etkinliklerini kapsayan Organizasyon ve Etkinlikler Sorumluluğu ve Bilim Merkezi’nin tüm işletmesinin yönetimini kapsayan İşletme Koordinatörlüğüdür.

1987 yılında Aydın’da doğduktan sonra ilk ve orta öğrenimimi tamamlayıp Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdim. Üniversite bünyesinde kendi bölümümün öğrenci topluluğu olan Kamu Yönetimi Topluluğunun başkanlığını yaptım ve Bursa’nın dağ köylerine eğitim temelli sosyal sorumluluk projesi olan K.Ö.Y. (Köye Öğrenci Yardımı) Projesinin sorumluluğunu yürüttüm.

10 yıldır Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde tam zamanlı olarak çalışmaktayım.

Tüm bu deneyimim sırasında yurt dışı ile bağlantılı yüzlerce iş yürütme şansım oldu. 2020 yılının başlarından itibaren tüm dünyanın etkilendiği pandemi nedeniyle bende kendi işime ara verildiği için alternatif model arayışlarındayken daha önceden de ilgilendiğim Dropshipping’e yöneldim. Türkiye’de bu işi yapmaya çalışanların PayPal ve Stripe sorunları dolayısıyla piyasaya hep uzak kaldıklarını ya da başlasalar dahi ödeme sorunundan dolayı vazgeçtiklerini gördüm.

Mesleğim gereği yurt dışı ile defalarca kez çalışmanın getirdiği avantajı kullanarak bu soruna çözüm bulmak istedim. Yaptığım araştırmalar sonucunda kendi bulduğum ve her adımı yasal yöntem ile banka hesap açılışı sağlayarak %100 güvenilir bir site ve ödeme ağı kurmayı başardım.

Benim uzmanlık alanım Shopify Dropshipping site kurulumu, doğru uygulamalar, pazarlama teknikleri, Amerika’da şirket kurulumu (kendi şirketimi kurdum), şirket üzerine Amerika’ya gitmeden Bank Of America’da banka hesabı açılışıdır.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.