İçeriğe geç

SEO A-Z™ | Uzmanından Kapsamlı SEO Kursu – Yemliha Toker

189,99

Uzmanından Kapsamlı SEO | Platformun en güncel ve popüler SEO kursu ile sosyal medya / SEO uzmanı olma yolunda adım adım ilerliyoruz!

Uzmanından Kapsamlı SEO | Platformun en güncel ve popüler SEO kursu ile sosyal medya / SEO uzmanı olma yolunda adım adım ilerliyoruz!

Öğrenecekleriniz

  • Eskiye nazaran tamamen farklı bir düşünce yapısıyla içerik üreteceksiniz.
  • Sıfırdan bir websitenin A‘dan Z’ye SEO optimizasyonunu yapabileceksiniz.
  • Organik aramalardan, binlere/milyonlara varan trafiğe nasıl ulaşılacağını öğreneceksiniz.
  • Çok düşük bütçeler ile websitenize yüksek sanal otorite kazanımını öğreneceksiniz.
  • SEO uzmanlığı yolunda sektörde iş yaparak para kazanabileceksiniz.
  • Websitenizdeki her sayfayı uygun şekilde optimize edeceksiniz ve böylece Google makalenizi kaliteli ve bilgilendirici otorite içerik olarak görecektir.

Gereksinimler

  • Temel düzeyde web bilgisi
  • Disiplinli çalışma yetisi

Açıklama

SEO kursumuz aracılığı ile bir websitenin organik kanalda yüksek trafiklere ulaşması için gereken tüm detayları öğrenebileceksiniz. Kursumuzda  en önemli SEO faktörlerinin tamamını ayrıntılı olarak göreceksiniz. Tüm standart SEO teknikleri yanında, hiçbir alanda göstermediğim ve profesyonel çalışmalarımda kullandığım özel teknikleri de öğreterek, ister şahsi projelerinizi, ister bir SEO uzmanı seviyesinde profesyonel müşterilerinize ait websitelerine özel destek verebilecek bilgi seviyesine ulaşabileceksiniz.

Aynı zamanda kursumuz öğrencilerimizle yaptığımız interaktif iletişimler doğrultusunda belirli periyotlarla güncellenerek daha da kapsamlılaşmaktadır.

Bu kurs kimler için uygun:

  • İşini internet üzerinden yürütenler.
  • SEO uzmanı olarak kendisine bir kariyer yolu çizmek isteyerek ilk adımı atmak isteyen herkes!
  • E-ticaret sitesi kurup, beklediğini alamayan herkes. Bir website sahibi arama motoru optimizasyonu ile alakalı her şeyi bilmesi gereklidir.
  • Yüzlerce makale girişi yaptıktan sonra hala beklediği organik trafiğe ulaşamayan herkes.
  • İster küçük veya büyük kitleye sahip her website sahibi, seo kursumuzdan yararlanarak, trafiklerini yükseltebilirler.

Kullanıcı Yorumları

Berat BAK: çok başarılı

Udemy Udemy: Kurs gerçekten çok faydalı,çok teşekkürler.

Engin Bilir: hocam herzamanki gibi harika

Zafer Tama: Gerçekten faydalı bir eğitim başka hiç bir kursa gitmeden bu kurs detaylı bir şekilde çalışılırsa Seo konusunda epey kazanımlar elde edilebilir.

Şahin Öztürk: harika

Erdem Sıcak: güzel bilgiler verilmesi çok manidar sayın tokerin başarılarının devamını dilemekteyim tavsiye edebileceğim bir eğitim temel düzey için gayet başarılı bir video dizgisi..

Harun Güngör: SEO konusunu detaylıca öğrenmek ve alanımda uygulamak için bu kursa kaydoldum, şimdiye kadar edindiğim izlenim oldukça olumlu. Derslere sürekli yeni konular eklenmesi de çok iyi.

Abdurrahman Atlıhan: Para vererek yaptırdığım ve memnun olmadığım seo çalışmalarını artık kendi başıma yapabileceğim. Ve daha profesyonel bir şekilde.

Recep nen: benim için kesinlikle doğru bir eşleşmeydi. Sormak istediğim bağzı sorular var mail yoluyla size nasıl ulaşabilirim cevaplamak için zaman ayırabilir misiniz. teşekkürler

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Yemliha Toker – SEO Uzmanı

20 yıllık donanım ve son 10 yıllık reklam, pazarlama ve web dünyası üzerinde oluşturduğum tecrübemle sizlere destek olmak için buradayım.

5 yıla yakın bir süredir, özel bir holdinge bağlı 17 şirketin SEO yönetimini yaptım. Bu sebepten dolayı dışarıya hiç hizmet vermedim. 1 yıldır kendi ajansımızdan hizmetimizi dışarıya açmış bulunmaktayım.  

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) alanındaki gelişmeleri çok ama çok yakından takip etmekteyim. Öyle ki ülkemizde şimdiye kadar çok az kişinin uygulayabileceği, özel SEO teknikleri geliştirerek ve birçok kurumsal firmaya uygulamış biri olarak, eğitimlerimi alan her arkadaşıma kendi websitesini, kolaylıkla ve inanılmaz düşük bütçeler ile nasıl en üst noktalara çıkarabileceğini öğreteceğim.  

Bu yöntemler yüzlerce websitesinde uygulanmış, devasa trafikler ile sonuçlanmış ve Google algoritmalarıyla birebir uyumlu uygulamalardır.  Artık spama düşüren SEO programlarından, hiçbir tekniği olmayan SEO paketlerine ihtiyacınız olmayacak ve bu tür  uygulamaların nasıl geri dönüşü olmayan zararlara yol açtığını derslerimizde öğrenmiş olacağız.

Burada açıklayacağım özel SEO tekniklerini şimdiye kadar hiçbir yerde bir bütün olarak açıklanmamıştır. Gelin bu sırlarımızı sizlere öğretelim. Derslerde görüşmek üzere!

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.