İndirim!

Sıfırdan Shopify Dropshipping Eğitimi – Pasif Gelir Kaynağı – Samet Metin Karaman

59,99

Platformdaki en ayrıntılı Türkçe Sıfırdan Shopify Dropshipping Kursu ile finansal özgürlüğünüzü elde edin.

Platformdaki en ayrıntılı Türkçe Sıfırdan Shopify Dropshipping Kursu ile finansal özgürlüğünüzü elde edin.

Öğrenecekleriniz

 • Bu kursu tamamladıktan sonra kendinize ek gelir yaratabileceksiniz..
 • Online reklam vermeyi öğreneceksiniz.
 • Doğru ürün seçmeyi öğreneceksiniz.
 • Ürün pazarlamayı öğreneceksiniz.
 • Yurtdışı pazarına nasıl açılabileceğinizi öğreneceksiniz.
 • Sadece Dropshipping değil E-Ticareti öğreneceksiniz.
 • Gezerken, uyurken, yemek yerken para kazanabileceksiniz..
 • Dünyaya bakış açınız değiştiğini farkedeceksiniz.
 • Size nasıl para kazanabileceğinizi göstereceğim ancak başarılı olmak sizin elinizde.

Gereksinimler

 • Herhangi bir ön bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır.

Açıklama

Hazır mısınız ?

Eğer bu yazılanları okuyor ve bu kursu inceliyorsanız hayalinizdeki hayatı yaşamaktan sadece bir tık uzaktasınız. Dışarıda bir yerde 6 milyar nüfuslu bu gezegende emin olun sizin satmak istediklerinizi almak isteyen insanlar var. Tüm şartlar bu kadar olgunken, neden yerinizde sayasınız?

Öğrenciler, Öğretmenler, Memurlar, Beyaz Yakalılar, Emekçiler bugün burada hayatınızı değiştirme fırsatınız var. Sizlere ise sadece eğitimimi takip etmek ve kendinizi geliştirmek düşüyor. Yapmanız gereken her şey bu kursta mevcut. Size sıfırdan, kimsenin bugüne kadar inmediği detaylara inerek bu platformun en detaylı Türkçe Shopify Dropshipping kursunu sunuyorum.

Size dünyanın her yerine satış yapabileceğiniz, 7/24 açık kalıcak ve hiç bir personel maaşı ödemek zorunda olmadığınız aylık kira ve temel giderlerin max 35$ olduğu bir mağaza açıyoruz. Elimiz ürünlere değmeden 3 – 5 – 7 katlarında kar ederek satıyoruz. Kulağa ne kadarda hoş geliyor değil mi ?
Kısaca özetlemek gerekirse E-Ticaret (Dropshipping) uçsuz bucaksız inanılmaz bir vaha.

Yüzlerce dolarlık bu eğitimi sadece UDEMY Platformuna özel bu fiyattan kaçırmayın!

Hazırsanız eğer başlayalım..

Bu kurs kimler için uygun:

 • Kendi işinin patronu olmak isteyenler.
 • Ek gelir yaratmak isteyenler.
 • Finansal özgürlüğünü ilan etmek isteyenler.
 • Gezerken Para Kazanmak İsteyenler.

Kullanıcı Yorumları

Sinan Gencer: Bu eğitim sayesinde düzenli bir gelir alıp e-ticaretin kolay olduğu gösterdi . Samet Metin Karamana Teşekkür Ederim

Furkan Tanboğa: Gayet açıklayıcı ve detaylıydı.

Ufuk Çelik: Gerçekten Bir çok eğitim aldım, bundan daha güzel ve ayrıntıları anlatan bir eğitim yok. Özellikle klavio eğitimi. Süper başarılar dilerim. Yolun açık olsun her zaman.

Hasan Yazıcı: Dostlar detaylı bir shopify kursu istiyorsanız bu kursu kaçırmayın, en ince detayına kadar her şeyi bu kursta bulabilirsiniz bu işe girmeyi düşünüyorsanız beklemeden alın derim bu kursu. Ara ara hocamızın modunda yorgunluktan düşüklüklerde olsa süper bir kurs. Bu kursu bitirip kendinizde biraz araştırma yaptıktan sonra mağazanızı açmaya hazır olucaksınız.

Tunahan Özer: Kursun başında olmama rağmen birçok şeyi kaptım teşekkürler.

Recep Kürşat Palamutoğlu: Bilgilendirici…

Atıl Evren Çınar: Samet beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Özellikle takıldığım yerlerde sorduğum bütün sorulara net bir şekilde cevap verdi. Herkese tavsiye ederim, emeğinize sağlık.

Engin YILMAZ: Fiyat performans olarak çok başarılı buldum. Gerekli bütün bilgileri aldım ve sıra uygulamada. Fiyat performans olarak başarılı. Samet bey birebir yanıt verme konusunda da sorumluluk sahibi, teşekkürler.

Atilla Yurdaş: Bu işe emek veren , bu işi yapmak isteyenler için kesinlikle çok yararlı/faydalı bir eğitim. Samet Bey’in hazırlamış olduğu bu eğitimde çoğu yerde bulamayacağınız çok yararlı bilgiler var.Bu iş için gerekli olan temel bilgi seviyesinin üstünde oldukça güzel ve yerinde olan bir eğitim , bu temeli aldıktan sonra gerisi tamamen sizin şahsi kabiliyetiniz ve pazarlama stratejiniz.

ALİ ASKERDEN: Daha önceden hiç sahip olmadığınız bir şeye sahip olmak istiyorsanız bu eğitimi almalısınız. Çünki; “Bir insanın hayatı iyi bir eğitim ile tamamen değişir” Jordan Belfort

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Samet Metin Karaman – Udemy’de E-Ticaret Danışmanı

Metin E-Ticaret serüvenini 5 yıldır devam ettiriyor, şu anda 26 yaşında E-Ticaret platformları arasında Amazon üzerine yoğunlaşmış durumda. 2018 yılında bu alanda zirve yaptı ve yeteneğini gösterdi. Aynı zamanda Viyana Teknik Üniversitesinde Elektronik ve Ekonomi bölümünü bitirdi.

İlk önce, Shopify’da 0 TL le başlayıp, Wish, Ebay ve Amazonuda ağına ekledikten sonra ocak ayından itibaren hiç bir stok tutmadan 5 figürlü gelirlere ulaştı. Şu anda Amazon’da satış yapanların satışlarını arttırmak ve herkesin finansal özgürlüğüne kavuşması için kurduğu Startup’ı geliştirmeye devam ediyor.

Metin’den bir kaç kelime:

Şu anda 2020, ve ben zamanında bu topluluktan edindiğim bilgiler ile elde ettiğim tecrübelerimi yine bu toplulukla paylaşma kararı aldım. Başlangıç noktası olarak da benimde başlangıç noktam olan Shopify Dropshipping’te karar kıldım. Planladığım üzere sıfırdan başlayıp herkese adım adım ilk kazançlarını elde etmelerine kadar olan süreçte yardım ediyorum.

Sizlerle tecrübelerimin yanı sıra daha önce görmediğiniz, duymadığınız benimde daha önce kullandığım eklentileri, araçları, kısayolları ve ayrıca bir çok bonus’u sizinle paylaşıyor olacağım. Bu eğitimleri alanlar ile fikir alışverişi yapmak, bana özel olarak danışmak için Facebookta bulunan Girişimciler için Shopify – Dropshipping Eğitimi grubumuza girin, sorun, istek yollayın.

… Sizin 2021 Hedefleriniz Neler?

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.