İçeriğe geç
İndirim!

Sıfırdan Zirveye Shopify Dropshipping Eğitimi – CT EĞİTİM & Cem Taner

36,99

Platformdaki En Detaylı Sıfırdan Zirveye Shopify Dropshipping Eğitimi ile Gelirinizi Artırın

Platformdaki En Detaylı Sıfırdan Zirveye Shopify Dropshipping Eğitimi ile Gelirinizi Artırın

Öğrenecekleriniz

  • Dropshipping yaparak para kazanabileceksiniz.
  • Dropshipping iş modeline hakim olacaksınız.
  • Hangi ürünlerin dropshipping’e uygun olduğunu tespit edebileceksiniz.
  • Stok, depolama ve kargolama gibi derdiniz olmadan ürün satacaksınız.
  • Gitgide büyüyen online e-ticaret ağındaki pastadan sizde payınızı alabileceksiniz.
  • Dropshipping yapılırken uygulanan taktikleri öğreneceksiniz.

Gereksinimler

  • Hiçbir ön bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır.

Açıklama

Merhaba Sevgili Öğrenci;
Aklınıza takılan soruları bana sormaktan çekinmeyin.Her öğrenci benim için çok değerlidir.Önceliğimiz emeğe saygıdır.Karşılıklı diyalog halinde birçok şeyin çözülebileceğini düşünüyorum.

Bu bir eticaret eğitimidir. Gelir garantisi yoktur. Daha çok, daha az kazanabilir ya da hiç kazanamayabilirsiniz. Çalışma, araştırma ve mesai gerektirir.Kursa buna göre katılmanızı rica ederim.Bu kurs içeriğinde para kazandıran platfromların Kendi adıma Ödeme Kanıtları ile beraber sundum.

Bu kursa kim, neden kayıt olmalı sorularını ve giriş derslerini kursun giriş videolarında ücretsiz olarak paylaştım. Mutlaka bu ücretsiz dersleri izlemeni öneriyorum.

YAŞAYAN BİR KURSA HOŞGELDİNİZ
Dünyada son zamanlardaki gelişmeler bize artık ek gelirin önemini birkez daha hatırlatmış oldu.

Eğitim, başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar kapsamaktadır.En temel seviyeden, en ileri seviyeye kadar eğitim verilmektedir.Bu kurs eğitmen tarafından öğrencilerinden gelen taleplere ve sorulara göre sürekli olarak güncellenmektedir.Eğitime kayıt olduğunuzda eğitmene soru sorabilir ve en kısa sürede cevap alabilirsiniz.

KURS HAKKINDA
Piyasadaki binlerce dolarlık eğitimlere gerek duymadan, satış yapmayı öğrenmek ister misiniz?

Bir dropshipper olmak ister misiniz?

Dropshipping becerilerinizi artırmanız mı gerekiyor?

O halde doğru yerdesiniz!

Udemy’nin en geniş kapsamlı Amazon,Ebay,Shopify,Aliexpress Dropshipping kursuna hoşgeldiniz. Gerçek dünyadaki örnekler ve kanıtlar ile Dropshipping’i öğreneceksiniz.

BU KURSTA NELER YAPILABİLİR!
Amazon’da dropshipping ile başlangıç sermayesi olmadan, stoksuz şekilde Abd’de ki Amazon mağazanızda satış yaparak sürekli gelir oluşturabilirsiniz.
Ebay’da dropshipping ile başlangıç sermayesi olmadan, stoksuz şekilde Abd’de ki Ebay mağazanızda satış yaparak sürekli gelir oluşturabilirsiniz.
Shopify’da dropshipping ile başlangıç sermayesi olmadan, stoksuz şekilde Abd’de veya farklı ülkelerde mağaza açarak ve satış yaparak sürekli gelir oluşturabilirsiniz.
Aliexpress’de mağaza açarak stoklu veya stoksuz şekilde elinizdeki ürünleri Çin’in dev e-ticaret pazarında satış yaparak sürekli gelir oluşturabilirsiniz.

Dropshipping Nedir?

Dropshipping size ait olmayan ve o anda elinizde olmayan ürünleri, üzerine kendi elde edeceğiniz karı da ekleyerek alıcı ve satıcının arasında bir anlamda pazarlama işlemidir.

Hal böyle olunca Dropshipping riskin çok az olduğu bir ticaret yöntemi haline geliyor.

Aslında Dropshipping başlangıçta bütçesi olmayanların bile kolayca başlayabileceği ve para kazanabileceği bir sistem.

Yapmanız gereken temel iş ise çeşitli platformların üzerinde ürünün reklamı. Böylelikle ürünü alıcılara pazarlamış olacaksınız.

Tabi ki kolay gibi görünse de sistemin oturabilmesi zaman ve emek gerektiren bir süreç. Elbette bu konuda detaylı bilgiye sahip olmak da gerekiyor.

Sistemin oturmasının ardından kendi belirlediğiniz oranda kar koyarak sunmuş olduğunuz ürün için müşteri size ödeme yapar.

Ardından ürün elinde olan gerçek satıcıya siz alıyormuş gibi müşteri iletişim ve adres bilgilerini ekleyerek ürünü alıcıya göndermelerini sağlıyorsunuz.

Teoride bu şekilde basit bir sistem olarak görünse de Dropshipping oldukça ayrıntılı bir sistem olduğu için bu konuda detaylı bir eğitim alınmasında fayda var.

Kursumuzu katıldığınızda dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Shopify üzerinde Dropshipping yapmanın yollarını öğreneceksiniz.

Alacağınız bu detaylı kurs ile E-Ticaret ve Dropshipping’i tüm incelikleri ve ayrıntıları ile öğrenebileceksiniz.

Bu eğitimi tamamlamanızın ardından çağımızın en önemli pazar payı olan e-ticaret hakkında detaylı bilgi sahibi olacak ve bu platformda satış yapmaya başlayacaksınız.

Yeni nesil stoksuz e-ticaret fırsatlarından yararlanmak için geç kalmayın.Devir internet devri artık siz de evinizde sıcak yatağınızda uyurken bile para kazanabilirsiniz.Bu kurs kendinize yapacağınız ilk yatırım olabilir!

Bu kurs kimler için uygun:

  • Stoksuz online e-ticaret yapmak isteyen kişiler.
  • İnternet üzerinden ek gelir elde etmek isteyen kişiler.

Kullanıcı Yorumları

Baran Umut KIRAN: Kaliteli bir eğitim olduğunu düşünüyorum

Izzeterkanlılar: Öncelikle eğitimin içinde ki süpriz olarak verdiğiniz hediyeler için teşşekkürler.kurs henüz bitmedi fakat emek verilmiş beklentimi karşılaycağını düşünüyorum. Şimdiden Çok Teşşekkür ederim

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

CT EĞİTİM – Online Kurslar İle Öğrenin!

CT Eğitim Olarak Uzmanlık Alanlarımızda Online Kurslar Üretiyoruz.

E-Ticaret, Tasarım, Yazılım gibi branşlarda udemy platformu ile beraber sizlere kalitesi yüksek eğitimler sunmayı hedefliyoruz.

Udemy platformunda Büyüyen ekibimizle yeni alanlardan kaliteli hedefler sunmayı hedefliyoruz. Eğitimlerimiz, önceden hiç bilmeyenleriniz için temel seviyeden başlayarak üst seviyede hazırlanmıştır.

Eğitimlerimizde kullanıcı deneyimine, video sürelerinin kısalığına, anlatım tekniklerine dikkat etmeye çalışıyoruz.

Yapmış olduğumuz eğitimlerde ses ve görüntü kalitesini elimizden geldiğince en iyi olması, anlatımların anlaşılır yerinde ve sade olmasına özen gösteriyoruz.

Yapmış olduğumuz eğitimlerde duyma engelli kişilerin de kurstan faydalanabilmesi için altyazılı kurs içerikleri hazırlıyoruz.

Sorularınız ile ilgili sadece Udemy,Facebook Grubumuz ve Youtube Kanalımız üzerinden destek veriyoruz.Sosyal medya hesaplarından geri dönüş yapılmamaktadır.

Cem Taner – Udemy’de Eğitmen, Entrepreneur, Software Specialist

Yıldız teknik üniversitesi yazılım mühendisliği bölümü mezunuyum.Yaklaşık 8 yıldır dropshipping ve farklı e-ticaret gelir kaynakları ile hayatımı yeniden inşaa ettim.Sahip olduğum bilgileri udemy platformunda anlatıyorum.

Merhaba Sevgili Öğrenci;

Kurslarımız Tükçe ve İngilizce altyazılı olarak üretilmiş olup, duyma engeli olan kişiler için de uygundur.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.