İçeriğe geç

Spring ve React ile Web Uygulaması Geliştirmek – Basar Buyukkahraman

Spring ve React ile Web Uygulaması Geliştirmek ve Gerçek bir web uygulaması pratiğiyle Spring Boot ve React JS öğrenin

Spring ve React ile Web Uygulaması Geliştirmek ve Gerçek bir web uygulaması pratiğiyle Spring Boot ve React JS öğrenin

Öğrenecekleriniz

 • Spring Boot
 • Spring Security
 • Spring Data Jpa
 • Rest API
 • React
 • Context
 • Hooks
 • Redux
 • React Router

Gereksinimler

 • Java veya JavaScript konusunda daha öncesinde deneyimli olmak

Açıklama

Bu kursta baştan sona bir web uygulaması yaparken, Spring Boot ve React’ın nasıl kullanıldığını öğreneceğiz.  Tamamen pratik üzerine kurulu olan bu eğitimde, frameworkler hakkında edineceğiniz bilgiler, bir bütün içerisinde, yeri geldiğinde karşınıza çıkacak. Böylece gerçek kullanım ihtiyaçlarını hissederek, Spring’in ve React’ın sunduğu özelliklerin ne tür durumları çözdüğünü daha iyi öğreneceksiniz.

Bu kurs kimler için uygun:

 • Spring ve React ile Fullstack Web Uygulaması geliştirmek isteyenler

Kullanıcı Yorumları

Ömer: Gerçekten son zamanlarda aldığım en iyi eğitim, Başar Hocam gerçekten neyin nereden geldiğini anlatarak en ince ayrıntıya kadar öğretmeyi hedefliyor. Sorulara kısa sürede cevap verdiği için ayrıyetten teşekkür ediyorum. React.JS ve Spring frameworkleri hakkında çok faydalı ve detaylı bilgiler öğrendim. Kesinlikle tavsiye ederim. Başar hocanın Youtube kanalınıda tavsiye ederim faydalı bilgiler bulunmakta.

Mustafa Enes Özçelik: Kurs gerçekten çok faydalı bir içeriğe sahip. Temelden başlayıp bir ürüne nasıl gidileceği konusunda yeni başlayanlar için bir yol haritası gibi. Test kısmı kursta yok ama onu da öğrenmek gerekiyor. Bu arada, hiç bilmeyen arkadaşlara tavsiyem öncelikle Java ile nesne tabanlı programlama ve temel olarak JavaScript bilgisine sahip olmanız kursu anlamak açısından çok faydalı olacaktır. (Belki birazda sektörel terminolojiye hakim olmak önemli.) Çok verimli bir kurs oldu. Başar Hocam’a teşekkür ediyorum.

Eren Sayar: Çok güzel, bu eğitim ile javadan sonra spring boot ve reactı öğrenmiş olacaksınız. Zamanla da çalışarak oturtursunuz. Eğitmen konuya tamamiyle hakim, teşekkürler Başar Büyükkahraman.

Murat Ali KIŞTAN:Spring ve react ile fullstack projeler geliştirmek için kesinlikle alınması gereken bir kurs diye düşünüyorum. Eğitmen neyi niçin kullandığımızı detaylıca açıklıyor. Yanlış bir kullanımda ileride oluşabilecek sorunlar hakkında uyarıyor. Teorik olarak bildiğiniz Spring’in nasıl kullanıldığını öğreniyorsunuz ve tabiki yanında reactıda. Kursa devam ederken “Haaaa bak şimdi anladım demek bu mantıkla çalışıyormuş” diyerek kafanızda ampüller yanıyor 🙂 Ben react ile spring öğreneceğim diyorsanız hiç tereddüt etmeden kursu satın alın. Pişman olmayacaksınız. Ki kursun puanı da ortada zaten. Başar hocama da şimdiden bana kattıkları için teşekkür ediyorum

Sema: Gerçekten muazzam bir kurstu. Kendini spring ve react konusunda geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim. Evet react biliyorum, java biliyorum ama bir şeyler eksik diyorsanız eğer, kafanızda pek çok şeyin oturacağı bir eğitim. Hocamıza çok minnettarım. Meslek hayatımda, kendisini asla unutmayacağım isimlerden birisi olacak. Çok çok teşekkürler. Ayrıca belirtmeden de geçmek istemiyorum Başar Hocam, ses tonunuz, ifadeleriniz gerçekten çok güzel. Dersleri büyük bir zevkle izlettiniz, bir sonraki derslere geçmek için fazlasıyla sabırsızlandığım bir eğitim oldu.Tek tek senaryolar incelenerek, “bu böyle de olur ama şu yöntemle yapılması daha iyi” şeklinde ilerleyen bir eğitimdi, almayı düşünenlere de tek diyebileceğim; verdiğiniz ücretten daha fazlasını alacağınız bir eğitim.

Abdullah ŞEN: Cok faydalandigim bir kurs oldu. Spring Framework ve React teknolojilerinde kendini gelistirmek isteyenlerin kacirmamasi gereken bir egitim. Ayrica egitmen sorulan sorulara kisa sure icerisinde cok detayli cevaplar ile donus yapmakta. Udemy ortaminda su zamana kadar en begendigim kurslardan birisi oldu.

Hilmi Kumdakcı: Çok kaliteli buldum neyi neden yaptığını anlatıyor. Ses kalitesi de güzel. Sıfırdan öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyenler için öneririm.

Eyup: Udemy de aldığım en iyi ders. Bu kadar açık bir şekilde konuları anlatmak yetenek ister.

Gurkan Ucar: Sayın hocam ilgi alakanız çok güzel, kurs içeriği de kaliteli. Çok teşekkürler. Ağzınıza, dilinize, emeğinize sağlık.

İsmail Asgerov: Iyi bir kurs,tavsiye ederim.

Cihan GURKAN: Gayet açık ve gereksiz bilgilerden arındırılmış bir eğitim hazırlanılmış. Bana çok şeyler kattı diyebilirim. Basar hocanın diline ve eline sağlık :D. Daha fazla eğitimler bekliyoruz hocam.

Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Basar Buyukkahraman – Software Engineer

I have experience on

• Java / Java EE specifications JAX-RS (Jersey), JPA (Hibernate)

• Spring Framework (Spring Boot, Security, Data)

• Spring Cloud components & microservices frameworks, messaging bus (RabbitMQ)

• JavaScript (ES6, TypeScript) / Node JS (Express.js) and frontend JS Frameworks (React (and Redux), AngularJS, Svelte)

• Testing frameworks (For Java pojects JUnit, Mockito, AssertJ, Cucumber / for Javascript projects Jest, and Testing Library (for React and Svelte))

I’ve been teaching Spring Boot, React and Test Driven Development to newly graduate engineers and interns either in class environment or one on one.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.