İçeriğe geç

WordPress 2021: Site, Blog, E-ticaret Sitesi Kurun, Yönetin! – Petra Akademi, Hasan Yasin Türkyılmaz

Wordpress eğitimiyle Site, Blog, E-ticaret Sitesi kur, reklam verin, pazarlayın, para kazanın! – Sıfırdan uygulamalarla Wordpress öğrenin!

WordPress eğitimiyle Site, Blog, E-ticaret Sitesi kur, reklam verin, pazarlayın, para kazanın! – Sıfırdan uygulamalarla WordPress öğrenin!

Öğrenecekleriniz

 • WordPress’in temel ve ileri düzey kurulum ve yönetimini yapabileceksiniz.
 • Tema ve tasarım seçimi, uygulaması ve özelleştirmede profesyonelleşeceksiniz.
 • Uygun fiyata domain, hosting ve SSL satın alabilecek; bu hizmetleri yöneteceksiniz.
 • Kurumsal website ve blog yapmanın püf noktalarına hakim olacaksınız..
 • Mobil uyumlu siteler inşa edeceksiniz.

Gereksinimler

 • Alan adı + hosting + SSL ‘le kendi sitenizin kurulumu için gerekli temel satın alımlar

Açıklama

Bu eğitim sürekli olarak güncellenmektedir ve yıl sonunda tamamlanmış hali 20 saat süresi ile Türkiye’deki en kapsamlı WordPress eğitimi halini alacaktır. 2021 Yılında da güncellenmeye devam ediyor.

WordPress; yıllar geçtikçe kendisini geliştiren ve geliştirmeye devam eden, Google tarafından da SEO ve doğru nitelikleri için önerilen açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi. (CMS) Bu CMS sayesinde blog, vlog, forum, sosyal medya, kurumsal ve mobil uyumlu websitesi, e-ticaret sitesi, dizin, özel dosya paylaşım platformu, eğitim sitesi (LMS) gibi siteler kurabilirsiniz. Kurduğunuz siteleri zahmetsizce ve kodlamaya girmeden (uzmansanız tabii ki rahatça kodlayabilirsiniz de) yönetebilirsiniz. Müşteriler edinip onlara WordPress siteleri kurup satabilirsiniz. Dijital pazarlamaya ve reklama uygun siteler kurup para da kazanabilirsiniz.

 • WordPress’i 5 dk içinde, eklentilerini ortalama 30 dk içinde, temayı 30 dk içinde kurup ayarlarını yaparak ve kurumsal bir site için de ortalama 10 saat harcayıp WordPress’i özelleştirerek; girişiminiz için bir işlevsel, mobil uyumlu bir site kurabilirsiniz.
 • Kendiniz webmaster olarak çalışabilir; belki ajans bile kurabilirsiniz!
 • WordPress’le ortalama 1-2 saat uğraşarak kendi blogunuzu kurup blog/vlog/podcast dünyasına adım atıp ürettiğiniz içerikleri sunduğunuz bir blogosfere adım atabilirsiniz. İtibarınızı artırabilirsiniz.
 • WordPress + WooCommerce kullanarak e-ticarete adım atıp ciddi bir çalışmayla, 400-500 civarı bir ürünle veya tek bir ürünle dahi on binlerce Lira’lık satış yapabilirsiniz.
 • WordPress + Buddypress‘le kendi forumunuzu ve sosyal medyanızı kurup, kurum içi veya halka açık bir topluluk oluşturup bir konu etrafında bir birliktelik oluşturabilirsiniz.
 • WordPress + SEO + AdSense‘le kendinize yayıncılıkla bir gelir kapısı da oluşturabilirsiniz!

Bu kurs kimler için uygun:

 • WordPress’le para kazanmak isteyenler
 • Kendi sitesini/girişimini/ajansını kurmak isteyenler
 • Bir websitesinin nasıl mobil uyumlu hale getirildiğini öğrenmek isteyenler

Kullanıcı Yorumları

Faruk YEŞİLYURT:Öncelikle bu kurs için teşekkürler. Kursta backend üzerinde diğer kursların aksine daha fazla durulmuş fakat frontend kısmında biraz eksikler var gibi. Daha fazla uygulamalı web site eğitimleri eklenirse çok daha güzel olabilir.

Salih AYİK:Kurs içerik,eğitmenin sade anlatımı ve uygulamalı örneklendirmesi ile çok faydalı oldu.Ek olarak sormuş olduğum sorulara gösterilen ilgi beni çok memnun etti.Harika bir eğitim olmuş ellerinize sağlık.

Özgür ÖZEN:Sn Hasan Yasin Türkyılmaz Hocama çok çok teşekkür ediyorum vermiş olduğu bilgilerden ve yardımlarından dolayı , Gerçekten Hasan Yasin hocama rastladığım için kendimi şanslı görüyorum , ve emeğine ağzına sağlık diyorum hocamın , ona sağlıklı ve çok çok güzel günler diliyorum…Başka eğitimlerini de sabırsızlıkla bekliyorum…

Nedim AKCA:Eğitim planı güzel hazırlanmış. Her bir konu kısa kısa videolarla başlık ve kategori olarak ayrılmış. Takıldığım yerde dönüp yeniden bakmak için kaliteli referans kaynağı birisi oldu benim için. Kesinlikle tavsiye ediyorum

Engin Kosova:Akıcı bir anlatım, ingilizce terim ve kavramların türkçe karşılıklarınında belirtilmesine özellikle dikkat edilmiş ve samimi olmuş. Başarılarınızın devamını dilerim.

Mürsel Ferhat Sağlam:Udemy’den ilk kez eğitim aldım. O da bu eğitim oldu. İyi ki almışım. 🙂 Detaylı ama yalın, faydalı ve etkin bir anlatıma sahip. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir eğitim. Özellikle öğrenmek istediğim birkaç nokta için bu eğitimi almak istedim atlayarak izleyecektim fakat en baştan izlemenin yararını görünce hiçbir detayı kaçırmak istemediğim için düzenli bir şekilde takip ediyorum eğitimi… Ayrıca her soruya anında cevap verilmesi güzel. Eğitimleri kesinlikle çeşitlendirmenizi öneririm. İleri seviye WordPress eğitimi hazırlamanızı ve WordPress bir sitede karşılaşılabilecek sorunlara da değinmenizi de rica ederiz. 🙂

Ahmet Ferhat AĞAÇÇAVDIRAN:Sunduğunuz kaynaklar, bizlere yardımı olabilecek paylaştığınız bağlantılar ve harcadığınız saatler için teşekkürler.

Cem ÇELİK:Kurs gerçekten de meslek edindirecek kadar iyi hocanın anlatımı çok iyi hiç sıkılmıyorsunuz. Teşekkürler 🙂

Dijital Pazarlama:Benzersiz ve etkileyici bir kurs…

Ali Emre:SÜPER KURS

YAZAR HAKKINDA

Petra Akademi – Bir adım ileri

Petra Akademi dijital platformlarda kişisel gelişim ve eğitim odaklı bir dijital eğitim akademisidir. Profesyonel eğitmenleri bir araya getirerek her alanda en kapsamlı eğitimleri sunmayı hedefler.

Udemy üzerindeki eğitimlerimizde öğrencilerimizden gelen talepler doğrultusunda belirli aralıklarla derslerimizi güncellemekle beraber, bu eğitimlerimize katılım gösteren hiçbir kişinin aklında soru işareti bırakmamak adına 7/24 soru cevap bölümünden öğrencilerimizle iletişim halindeyiz.

Derslerde görüşmek üzere!

Hasan Yasin Türkyılmaz – Growth hacker, dijital stratejist, eğitmen, sosyolog

Şu an ne yapıyorum?  G4A Studio & Workshops’ta yönetici, eğitmenim. Eticaret ve internet girişimlerinin büyümesi için atölye ve danışmanlık sunuyoruz ekibimizdeki arkadaşlarla. Aynı zamanda Funnelmate, Growtholia, Here Here Things, Just Not Casual adında internet ve eticaret girişimlerimiz mevcut.

Odaklandığım alanlar çoklu disiplinleri içeriyor; sistem ve donanım, tasarım ve yazılım, medya, reklam, pazarlama ve iletişim, iş ve ürün geliştirme, eticaret ve girişimcilik, robotik ve mikro pc’ler, derin öğrenme ve öngüresel analitik gibi alanlar. Bu alanlarda da çeşitli iş tecrübelerim mevcut hem uygulama hem yönetim açısından.

Yazılarımı, videolarımı ve ses kayıtlarımı; G4A Studio’nun ve HYTurkyilmaz’ın sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.