İçeriğe geç
İndirim!

WordPress Eğitim Seti – Sıfırdan Zirveye – Kemal Esensoy, M. Mustafa BOLAT

46,99

WordPress Eğitim Seti ile  Web Sayfaları Yap, Freelancer Ol, Para Kazan

WordPress Eğitim Seti ile  Web Sayfaları Yap, Freelancer Ol, Para Kazan

Öğrenecekleriniz

 • WordPress ile Websitesi Tasarlamayı
 • Ana hatlarıylara SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir ve OnPage SEO (Sayfa içi SEO) Nasıl Yapılır
 • Webtasarım’ı bir meslek haline getirerek nasıl Freelancer olarak Portföy oluşturulur.
   

Gereksinimler

 • MacOs veya Windows bilgisayar
 • Chrome
 • Opsiyonel olarak kurs sonunda yaptığımız siteleri online hale getirmek için Domain ve Hosting

Açıklama

Bu eğitim sıradan bir WordPress eğitim seti değildir. Müfredatın her dakikası, sizleri Freelancer yapan yola götürmek üzerine hazırlanmıştır.

Uzun yıllardır aktif olarak WordPress ile Freelancer olarak çalışmaktayım. Edindiğim tüm bilgileri hem pratik hem de reel sektör yönüyle sizlerle paylaşıyorum. Bu eğitim size Freelancer olma yolunu açacaktır.

Eğitim dili Türkçedir. Ancak Türkçesi olmayan eklenti ve alanlar İngilizce olarak yer almaktadır. Her iki durumda da diğer dildeki karşılığı eğitimde vurgulanmıştır. Bazı videolar kasıtlı olarak uzun tutulmuştur. Bütünlüğün bölünmemesi ve konunun tüm ayrıntılarının anlatılabilmesi amaçlanmıştır.

WordPress kurulumu ile başlayan eğitim serüvenimiz, muazzam projelerle devam etmektedir. Bu eğitime başlamak için herhangi bir yazılım ya da tasarım bilgisine sahip olmanız gerekmemektedir. İnternet bağlantısı olan standart kapasitede bir bilgisayar sizin için yeterli olacaktır.

Eğitim içeriği hem Windows hem de Macos sistemleri için uygundur.

Projeler kısmına geldiğimizde gerçek hayattan örneklerle bu işi öğreneceksiniz. Ek olarak Domain ve Hosting nasıl alınır, kayıt nasıl yapılır ve bir Web Sayfası nasıl yayınlanır sorularına cevap bulabileceksiniz.

Bu eğitimin diğer bir yönü ise interaktif olmasıdır. Eğitime sürekli olarak yeni projeler eklenecek ve sizlere yol gösteren, yeni ufuklar açan paylaşımlar devam edecektir.

Bu eğitimde;

 • Laf kalabalığı yok,
 • Gereksiz bilgi yok,
 • Zaman kaybı yok.

Haydi! Bir an önce eğitime başlayalım…

Bu kurs kimler için uygun:

 • Makale yazmak isteyenler
 • Kendi firması için websitesi tasarlamak isteyenler
 • Firma içi Intranet sistem kurmak isteyenler
 • Freelancer olarak webtasarımdan para kazanmak isteyenler
 • E-Ticaret sitesi ile websitesi üzerinden online satış yapmak isteyenler

Kullanıcı Yorumları:

Mahmut: Kursun yarısını bitirmeye yaklaştım. Kemal hocam o kadar iyi anlatıyor ki, izlerken hiç sıkılmıyorum, şevkle devam ediyorum. Bu kursu alayımmı diye düşünenlere söylüyorum, düşünmeyin, hemen alın. Zerre kadar pişman olmayacaksınız. Hocamız ayrıca soru cevap kısmında ve discordda öğrencileriyle çok alakadar. Allah razı olsun.

Eneskarakaya:  Almak istediğim bir eğitim bu. Yalnız program güncellemelerindendir sanırım, çok fazla değişiklikler var eğitmenin anlattığı kısımlardan farklı yer alan. Bu kısmı beni zorluyor. Onun dışında iyi bir süreç ilerliyor diyebilirim.

kiva sonmez: Şimdiye kadar aldığım en iyi eğitim oldu! Eğitmen arkadaşımızı gönülden kutluyorum. Bu iş en çok bu kadar iyi yapılır.

Cem Alalmış: Kursun müfredatı, anlaşılır olması ve anlatım tarzını çok beğendim. Udemy’deki en iyi wordpress kursu diyebilirim. İlk kez Udemy’de bir kursa 5 yıldız veriyorum. Alınan ücreti fazlasıyla hak ediyor.

Anıl Demir: Kesinlikle İnternette bulup bulabileceğiniz en detaylı ve en net eğitim. WordPress i tam manasıyla öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim.

Mehmet Ali ALtıok: Arkadaslar gercekten cok basarılı bir kurs ,dersler ve ornekler tum detayları ile anlatılmıs şiddetle tavsiye deıyorum.Aynı zamanda altını çizerek belirtmek isterim ki yasamıs oldugum bir problemde Kemal hocanın online olarak bağlanması ve yardımı sayesınde problemi kısa surede çözüme kavusturduk.

Baki Can ÇELİK: Kursu bitirdim. Web Tasarım ve Kodlama bölümünü bitirip Yönetim Bilişim Sistemlerine başlamıştım. Ama kendimi hep eksik hissediyorum bu konuda. Bu kursta da WordPress’i çok daha iyi tanıyıp seçenekleri de öğrenmiş oldum. Kodlama olmadan anca bu kadar yapılabilirdi. Verdiğiniz eğitim için teşekkür ediyorum 🙂

Ahmet Yaman: Eğitim kesinlikle akıcı ve çok dolu. Az bir bilgi ile gerçekten güzel işler yapılabilecek bir uygulama, dolu dolu anlatılmış. Ayrıca Kemal Hocanın sorulara dönüş hızı gerçekten çok çok iyi…Tavsiye ederim.

Can Direk: Çok faydalı bir eğitim. Eğitim sayesinde İnternet sitemi kendim kurdum. Tesekkür ederim.

Ahmet ATSAY: Hocam çok güzel bir eğitim hazırlamışsınız. Emeğinize sağlık…

Dah fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Kemal Esensoy: Freelance WordPress Designer / Developer | Fitness Trainer

İzmir’de doğdum.

2010’da fitness sporu ile tanıştım. 10 sene kadar Turizm sektöründe çalıştıktan sonra 2016 yılında Almanya’ya göç ettim ve Son 4 senedir Almanya’da yaşıyorum.

Almanya’da 2017’de Freelancer olarak Webtasarımı işi yapmaya başladım.

2018’den Wunderland Media adı altında birçok firmaya Webdesign – SEO – Social Media Marketing hizmetleri sunuyorum.

Almanya’da yaşadığım süreç içerisinde aynı zamanda Münih’te IST Enstitüsününün Fitness Antrenör programını başarıyla bitirdim ve Antrenör Lisansımı aldım.

Yaklaşık 3 senedir de Almanya’da bir fitness salonunda antrenör olarak görev yapmaktayım.

Ayrıca gerek Anatomiye ilgim , gerek işverenimin ortopedi cerrahı olması nedeniyle kendimi kas anatomisi hakkında geliştirme imkanı buldum.

M. Mustafa BOLAT: 50.000 + Öğrenci | En İyi Eğitmen | Ofiste Verimlilik

Microsoft’ta çalışıyorum.

Ankara’da doğdum. İzmir, Aydın, Gaziantep, Ankara, İstanbul gerek eğitim gerekse ikamet anlamında bulunduğum şehirler oldu.

Lise yıllarında başlayan yazılım merakım, beni önce C, daha sonra Java ve sonrasında SQL, ASP, PHP, .NET gibi yazılım ve veritabanı dillerine yöneltti. Hem bireysel hem de kurumsal anlamda birçok yazılım ve web sitesi hazırladım.

Hayatın rüzgarı ile bir an bankacı oldum. Bu dönemde yazılım bilgimi, Access ve Excel bilgimle harmanlayıp, çalıştığım bankada aktif olarak raporlamada kullandım. Yaptığım çalışmalar Türkiye Bankalar Birliğinin kulağında gitmiş olacak ki; 2009 yılında Excel’de Dinamik Raporlama konulu bir eğitim hazırlamamı talep ettiler. O tarihte eğitmenlik işi de faaliyet alanıma girmiş oldu

2009 yılından itibaren 15.000’den fazla kişiye Excel,Access,Makro,PHP,Python,Java,C# ve SQL eğitimi verdim. Bankalar birliği dışında birçok eğitim ve danışmanlık firması bünyesinde hem eğitmenlik hem de eğitim danışmanlığı faaliyetlerinde bulundum. Bunun yanı sıra 500’den fazla arkadaşıma da özel eğitim verdim.

Eğitimlerimden en yüksek faydayı sağlayabilmeniz adına, eğitimlerimde aşağıdaki sırayı takip etmenizi tavsiye ederim.

1) İleri Düzey Excel|Dashboard|Excel İp Uçları|2020|

2) Excel Dizi Formülleri

3) Harita Üzerinde Excel Dashboard

4) Excel VBA(Makro) Eğitim Seti – Sıfırdan Zirveye

5) Makro(VBA) İnternet İşlemleri | Veri Çekme/Gönderme

6) MS Access Eğitim Seti – Sıfırdan Zirveye

7) Excel(VBA) Userform-Access Veritabanlı

8) The Ultimate Excel VBA Userform with Access Database(İngilizce)

9) Power Query|Power Pivot|Power BI|DAX|Veri Analizi|2020

10) İleri Düzey Microsoft Powerpoint Eğitimi

——————————————————————————–

I am working for Microsoft Germany and I am here to share my professional experience of 15 years.

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.