İçeriğe geç

WordPress ile Web Tasarım : 1 Saatte Kodlamasız Web Sitesi – Duhan Gökkaya

54,99

1 Saatte Kodlamasız Web Sitesi Wordpress nasıl kullanılır,alan adı ve hosting nasıl alınır,web sitesi nasıl yayınlanır

1 Saatte Kodlamasız Web Sitesi WordPress nasıl kullanılır,alan adı ve hosting nasıl alınır,web sitesi nasıl yayınlanır

Öğrenecekleriniz

  • wordpress
  • web tasarım
  • kodlamasız web sitesi kurulumu
  • CMS yapısı

Açıklama

Bu eğitim setimizde sıfır bilgiyle başlayarak 1 saatte web sitesi kurmayı öğreniyoruz.Hiç bir adımı atlamıyor,eksiksiz bir eğitim setiyle yalnızca 2 saatte hem WordPress’in nasıl kullanıldığını,hem de kısa sürede harika web sitelerini nasıl kurabileceğimiz öğreniyoruz.Bunlara ek olarak “domain(alan adı)” nedir,”hosting(barındırma)” nedir gibi soruları cevaplayıp alan adı ve hosting’i nasıl uygun fiyata satın alıp web sitemizi yayınlayacağımızı öğreniyoruz.

Bu kurs kimler için uygun:

  • Web sitesi kurmak isteyenler
  • Kısa sürede kodlamasız web sitesi kurmak isteyenler
  • WordPress öğrenmek isteyenler

Kullanıcı Yorumları

Duransel Doğan: Evet, güzel
duygu caglin: Web sayfası kurmakla ilgli hiçbir deneyimim yoktu ve bu video sayasinde adım adım sayfamı oluşturdum. Basit, kısa ve net şekilde anlatmış. Teşekkürler ??
NedretÇ: Kursun başlığına uygun olarak “kısa zamanda nasıl bir web sitesi oluşturulur ve yayınlanır” sorusunun karşılığını alabiliyorsunuz. Sade, etkili ve kısa…
Ahmet ÖZ: 1 saatte web sitesi kuracak hale gelmek çok güzel.
Daha fazla yorum görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Duhan Gökkaya – Software Engineer

Software engineer with full-stack web development skills, and dedicated to teaching. I have a best seller web development course on my native language on Udemy. I like interaction with my students so I can contribute their improvement.I am currently teaching at my online classes and publish my teaching content on sophisticated learning platforms.

What I believe is: nothing is complicated if they are teached with well-structured modules and clear instructor language and expression. This is how I prepare my courses.

For any support Instagram: duhan_gokkaya

Full-stack web geliştirici ve kendini eğitime adamış bir yazılım mühendisiyim. Udemy’nin “yani başlayanlar için en sevilenler” listesinde yer alan bir adet Türkçe eğitim setinin yanısıra İngilizce olarak hazırladığım bir eğitim seti daha mevcut. Katılmcılarımın gelişimlerini gözlemlemeyi sevdiğim için daima iletişimde kalmayı tercih ediyorum.  Aktif olarak eğitim verdiğim online sınıflarım ile birlikte sofistike eğitim platformlarında öğrenim içeriği üretmeye devam ediyorum

İyi hazırlanmış bir eğitim içeriği ve açıklayıcı, net bir eğitmen ile yola çıkıldığında her şeyin öğrenilebilir olduğuna inanıyorum.

Harici iletişim için instagram: duhan_gokkaya

UDEMY HAKKINDA

Bu kurs, bir Udemy kursudur. Udemy hakkında daha fazla bilgi almak isyenler için sıkça sorulan sorulardan oluşan bir sayfa hazırladık. Bu sayfayı görmek için buraya tıklayınız.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.