Site Tanıtımı

 

 

– Bu bölümü, sitesini tanıtmak isteyenler için ayırdım. Özellikle sitesine ziyaretçi çekmek isteyenler için bir fırsat olacak.

 

– Hemen sitenizi tanıtan bir yazı yazın! Yazınızın içine ve/veya sonuna toplam 3 adet sitenizin bağlantısını koyun. Bunlardan biri, grafik (resimli) reklam şeklinde olabilir. Bize gönderin, bu bölümde size özel ayrı bir sayfa açarak yayınlayalım. 

 

– Yazı yayınlama ücreti sadece 10 TL. dir.

 

Ancak, yorum şeklinde gönderilen ve sadece siteye bağlantı verilen kısa yazılar, kısa bir süreliğine ücretsiz yayınlanacaktır. Bu şekilde, kendini tanıtmaya çabalayan yeni sitelere (şirketlere, kişilere, kurumlara vs.) destek olmak amaçlanmıştır.

 

– Yazılarınız, incelendikten sonra uygun görülürse yayınlanacaktır.

 

– İlgilenenler iletişim sayfasından ulaşabilirler.

 

Teşekkürler….
“Site Tanıtımı” üzerine 13 yorum

  1. Lifturk Firmamız Hakkında,

    Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları sektöründe hizmet vermek üzere kurulan firmamız, kurucuların meslek ve bilgi alanları nedeniyle ağırlıklı olarak Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları, Çelik Halat, Zincirli vinçler ve Deniz sektöründe siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Tuzla ve İmes sanayi bölgelerinde kurulmuştur.
    http://www.zincirlivincler.net

  2. Eryaman Araç Kiralama – Eryaman Oto Kiralama

    Ankaradaki araç kiralama sektöründe alternatif çözümler üretmek üzere kurulan ACAR RENT A CAR, bir araç kiralama şirketidir. Merkez ofis Ankara’ da bulunmaktadır. Firmamız ofisimizin bulunmadığı illerde lokal araç kiralama firmalarıyla anlaşmalar yaparak müşterilerine tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.