Site Tanıtımı

 

 

– Bu bölümü, sitesini tanıtmak isteyenler için ayırdım. Özellikle sitesine ziyaretçi çekmek isteyenler için bir fırsat olacak.

 

– Hemen sitenizi tanıtan bir yazı yazın! Yazınızın içine ve/veya sonuna toplam 3 adet sitenizin bağlantısını koyun. Bunlardan biri, grafik (resimli) reklam şeklinde olabilir. Bize gönderin, bu bölümde size özel ayrı bir sayfa açarak yayınlayalım. 

 

– Yazı yayınlama ücreti sadece 10 TL. dir.

 

Ancak, yorum şeklinde gönderilen ve sadece siteye bağlantı verilen kısa yazılar, kısa bir süreliğine ücretsiz yayınlanacaktır. Bu şekilde, kendini tanıtmaya çabalayan yeni sitelere (şirketlere, kişilere, kurumlara vs.) destek olmak amaçlanmıştır.

 

– Yazılarınız, incelendikten sonra uygun görülürse yayınlanacaktır.

 

– İlgilenenler iletişim sayfasından ulaşabilirler.

 

Teşekkürler….
“Site Tanıtımı” üzerine 17 yorum

 1. Lifturk Firmamız Hakkında,

  Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları sektöründe hizmet vermek üzere kurulan firmamız, kurucuların meslek ve bilgi alanları nedeniyle ağırlıklı olarak Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları, Çelik Halat, Zincirli vinçler ve Deniz sektöründe siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Tuzla ve İmes sanayi bölgelerinde kurulmuştur.
  http://www.zincirlivincler.net

 2. Eryaman Araç Kiralama – Eryaman Oto Kiralama

  Ankaradaki araç kiralama sektöründe alternatif çözümler üretmek üzere kurulan ACAR RENT A CAR, bir araç kiralama şirketidir. Merkez ofis Ankara’ da bulunmaktadır. Firmamız ofisimizin bulunmadığı illerde lokal araç kiralama firmalarıyla anlaşmalar yaparak müşterilerine tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

 3. MeyKimya Arge – Teknik Destek
  MeyKimya Gelişmiş Ar-ge imkânlarını, pazarlama ve satış alanındaki uzmanlığıyla birleştiren, dünya çapında birçok sektör liderinin güvenilir hammadde çözüm ortağıdır. MEY KİMYA, engin tecrübesini ve bilgi birikimini müşterilerine aktarmayı ve onların problemlerine ortak olmayı prensip edinmiştir.
  Köpük kesici, cam kürecik, cam tozu, zirkonyum boncuk, HDPE, plastik hammadde, PP, Polikarbon, hammadde, aroma, aroması, q-cell, öğütme boncukları, ATH, Kaolin, Kalsine Kaolin, Kaolen, alev söndürücü, ajan, islatici, beads, Mey kimya

  • İlginiz için teşekkür ederim. İnşaAllah buraya koyduğunuz bağlantıdan hayırlı müşteriler gelir sitenize.

 4. Hakkımızda

  Altun Rent a Car, 2014 yılında Kayseri Kocasinan’da kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük ve Aylık Araç Kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Kayseri’nin her ilçesinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası 7/24 hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamıştır.

  Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. Sürekli yenilenen araç filomuz ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Altun Rent a Car’dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

  Araç kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber Altun Rent a Car‘ın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor;

  ” Dünyanın bütün yollarını keşfetmek…“

  Misyonumuz

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

  Vizyonumuz

  Kayseri’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.

  İletişim Bilgilerimiz

  Adres: Örnekevler Mh. Salih Avgun Paşa Cd.
  No: 18/A Kocasinan/Kayseri
  E-Mail: [email protected]
  Merkez Ofis: 0352 231 2412
  GSM(WhatsApp): 0542 798 8738
  W: http://www.altunrentacar.com.tr

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.