İçeriğe geç

Site Tanıtımı

 

 

– Bu bölümü, sitesini tanıtmak isteyenler için ayırdım. Özellikle sitesine ziyaretçi çekmek isteyenler için bir fırsat olacak.

 

– Hemen sitenizi tanıtan bir yazı yazın! Yazınızın içine ve/veya sonuna toplam 3 adet sitenizin bağlantısını koyun. Bunlardan biri, grafik (resimli) reklam şeklinde olabilir. Bize gönderin, bu bölümde size özel ayrı bir sayfa açarak yayınlayalım. 

 

– Yazı yayınlama ücreti sadece 10 TL. dir.

 

Ancak, yorum şeklinde gönderilen ve sadece siteye bağlantı verilen kısa yazılar, kısa bir süreliğine ücretsiz yayınlanacaktır. Bu şekilde, kendini tanıtmaya çabalayan yeni sitelere (şirketlere, kişilere, kurumlara vs.) destek olmak amaçlanmıştır.

 

– Yazılarınız, incelendikten sonra uygun görülürse yayınlanacaktır.

 

– İlgilenenler iletişim sayfasından ulaşabilirler.

 

Teşekkürler….
“Site Tanıtımı” hakkında 23 yorum

 1. Lifturk Firmamız Hakkında,

  Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları sektöründe hizmet vermek üzere kurulan firmamız, kurucuların meslek ve bilgi alanları nedeniyle ağırlıklı olarak Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları, Çelik Halat, Zincirli vinçler ve Deniz sektöründe siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Tuzla ve İmes sanayi bölgelerinde kurulmuştur.
  http://www.zincirlivincler.net

 2. Eryaman Araç Kiralama – Eryaman Oto Kiralama

  Ankaradaki araç kiralama sektöründe alternatif çözümler üretmek üzere kurulan ACAR RENT A CAR, bir araç kiralama şirketidir. Merkez ofis Ankara’ da bulunmaktadır. Firmamız ofisimizin bulunmadığı illerde lokal araç kiralama firmalarıyla anlaşmalar yaparak müşterilerine tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

 3. MeyKimya Arge – Teknik Destek
  MeyKimya Gelişmiş Ar-ge imkânlarını, pazarlama ve satış alanındaki uzmanlığıyla birleştiren, dünya çapında birçok sektör liderinin güvenilir hammadde çözüm ortağıdır. MEY KİMYA, engin tecrübesini ve bilgi birikimini müşterilerine aktarmayı ve onların problemlerine ortak olmayı prensip edinmiştir.
  Köpük kesici, cam kürecik, cam tozu, zirkonyum boncuk, HDPE, plastik hammadde, PP, Polikarbon, hammadde, aroma, aroması, q-cell, öğütme boncukları, ATH, Kaolin, Kalsine Kaolin, Kaolen, alev söndürücü, ajan, islatici, beads, Mey kimya

  1. WebSitesiYapmak

   İlginiz için teşekkür ederim. İnşaAllah buraya koyduğunuz bağlantıdan hayırlı müşteriler gelir sitenize.

 4. Hakkımızda

  Altun Rent a Car, 2014 yılında Kayseri Kocasinan’da kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük ve Aylık Araç Kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Kayseri’nin her ilçesinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası 7/24 hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamıştır.

  Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. Sürekli yenilenen araç filomuz ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Altun Rent a Car’dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

  Araç kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber Altun Rent a Car‘ın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor;

  ” Dünyanın bütün yollarını keşfetmek…“

  Misyonumuz

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, hizmet bekleyen her sektöre en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmaktır.

  Vizyonumuz

  Kayseri’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır.

  İletişim Bilgilerimiz

  Adres: Örnekevler Mh. Salih Avgun Paşa Cd.
  No: 18/A Kocasinan/Kayseri
  E-Mail: [email protected]
  Merkez Ofis: 0352 231 2412
  GSM(WhatsApp): 0542 798 8738
  W: http://www.altunrentacar.com.tr

 5. Etimesgut Oto Kiralama olarak bulunduğumuz Ankara şehrinde müşterilerimize en iyi araba kiralama hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda, süregelen kaliteli servis imajımızı devam ettirebilmenin anahtarının müşterilerimizin memnuniyetinde olduğuna inanıyoruz.

  Etimesgut Oto Kiralama
  Ankara oto kiralama firmaları arasında en güvenilir,rahat,konforlu ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan Etimesgut Oto Kiralama, havalimanı oto kiralama ve konforlu araba kiralamada ön plandadır.Çalışanlarımızın esnek,düşünen,rekabetçi,yenilikçi,kalite yönetimi felsefesini yaşam biçimi haline getirmiş,sinerji oluşturan,değişime hızla ayak uydurabilen bireylerden oluşması da diğer oto kiralama şirketlerinden ayrıca farklarımızdır.

  Kısa ya da uzun süreli araç ihtiyacımızı karşılamak için tercih ettiğimiz bir yöntem olan araç kiralama, geniş bir açıdan bakıldığında, araç satın alma işlemine göre müşterilere önemli bir takım avantajlar sağlar.Her ne kadar uzun vadeli banka kredileri, araç almak isteyenleri finansman olarak rahatlatsa da, son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan uzun süreli araç kiralama, araç ihtiyacını karşılama konusunda ciddi bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

 6. Sincan araç kiralama kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön plana alarak gerçekleştirdiği çalışmalar dahilinde, Sincan araç kiralama ile siz de hayallerinizdeki konforu yakalayabilirsiniz. Sıfıra yakın son model araçlar, hiçbir evrak ve prosedür ile uğraşılmadan sizlere anahtar teslim sunulmaktadır. Özellikle kasko, sigorta ve fenni muayene ile vergi pulları gibi tüm işlemler bu kaliteli firma bünyesinde tamamlanmaktadır.

 7. Batıkent oto kiralama olarak yenimahalleye bağlı batıkent ilçesinde araç ve araba kiralama hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize her daim sorunsuz ve kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

  Batıkent Oto Kiralama – Batıkent Araç Kiralama
  Bugün araç kiralama, hem bireyler hem de kurumlar için giderek daha çok önem kazanan bir ihtiyaç haline gelmiştir. Turizmin gelişmesi, havayolu taşımacılığının daha popüler hale gelmesi ve havalimanı sayısının artması ile hem uzun dönem araç kiralama hem de kısa dönem araç kiralama alanlarında talebin artmasını sağlamıştır.

  Özellikle son yıllarda turizm sektörü, araç kiralama hizmetinden ayrı düşünülemiyor. Çünkü araç kiralama, transfer, şoförlü araç kiralama gibi hizmetler hem dünya genelinde hem de Türkiye’de söz konusu olan tatil, iş seyahati, yolculuk ve turizm kavramlarıyla oldukça iç içe.

  Bugün dünyada, ülkemizde de hizmet veren birçok araç kiralama şirketi var. Hem uluslararası, hem ulusal hem de bölgesel hizmet veren çok sayıda firma içinden tercih yapmak ise bazen oldukça zor olabiliyor.

  Batıkent Oto Kiralama – Batıkent Rent A Car
  Bu yazımızda, araç kiralarken dikkat edilmesi gereken hususların üzerinde duracağız.

  Aracınızı mutlaka yasal ve kurumsallığını kanıtlamış firmalardan kiralayın.

  Kiralama yapacağınız şirketin servis ve bakım konularındaki hizmetlerini göz önünde bulundurun.

  Kiraladığınız aracın kilometresini kontrol edin.

  Güvenliğiniz için, az kullanılmış ve yeni araçları tercih edin.

  Çocukla birlikte seyahat ediyorsanız, çocuk koltuğu istemeyi unutmayın.

  Kiraladığınız aracın yaşını kontrol edin.

  Araç kiralanırken bir arıza ya da hasarı olup olmadığını kontrol edin. Farların ve tüm ışıkların çalıştığından emin olun.

  Araç kiralama sözleşmesini dikkatle inceleyin.

  Kiraladığınız araca ödediğiniz fiyata nelerin dâhil olduğunu öğrenin.

  Aracın kasko ve diğer sigortalarının tam olduğundan emin olun.

  Kaza halinde hangi yolun izleneceği ve ne tür belgelerin gerektiği konusunda detaylı bilgi alın.

  Acil bir durumda hangi numarayı ve kimi arayacağınızı öğrenin.

  Batıkent Araç Kiralama – Batıkent Oto Kiralama – Batıkent Araba Kiralama
  Batıkent Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  Yenimahalle’ye bağlı bir semt olan Batıkent, aslında Yenimahalle’nin yarısından fazlasını oluşturur. Bir modern yapılaşma projesi olarak kurulan Batıkent, gittikçe değeri artan bir semttir. Bu yüzden konut kredisi ile ev almak isteyenlerin de son yıllarda oldukça dikkatini çeken bir bölge oldu.. Batıkent’te ev almadan önce bilmeniz gerekenleri anlattık.

  Ulaşım – Batıken Oto Kiralama – Eryaman Oto Kiralama

  Batıkent, Ankara’nın merkezine uzak olarak düşünülür, fakat metro sayesinde aslında Ankara’da her yere yakın bir semttir. Metro ile her yere kolayca ulaşım şansınız bulunuyor. Ayrıca dolmuş ve otobüs seçenekleri de Batıkent ulaşımını oldukça kolay bir hale getiriyor. M1 ve M2 metro hatlarının son durağı olan Batıkent, her geçen yıl gelişerek kendi kendine yetebilen bir semt olmayı başarıyor. Birçok şeyi Batıkent’ten hiç ayrılmadan da yapabilirsiniz. Kısacası şehre kolay ulaşabileceğiniz ve aynı zamanda da şehir hayatından uzakta yaşayabileceğiniz bir yer olarak Batıkent oldukça iyi bir tercih.

  Doğa ve spor – Batıken Oto Kiralama

  Batıkent, Ankara’nın en yeşil semtlerinden biridir. Yürüyüş yapılabilecek birçok alan, keyifli aktiviteler yapılacak parklar, spor için uygun yeşil sahalar ve fitness aletleri gibi birçok unsur, spor ile dolu bir yaşam sunuyor. Batıkent‘te yaşamak, doğa ile iç içe yaşamak anlamına geliyor. Özellikle çocuklu aileler için oldukça iyi bir seçenek, çünkü çocukların sokakta oyunlar oynama ve eğlenme olanağı Batıkent’te hala devam ediyor. Bisiklet kullanmak için de imkanlar bulabileceğiniz Batıkent, doğadan uzaklaşmadan spor aktiviteleri için uygun bir semt.

  Batıkent’ten Ev Almak İyi Bir Yatırım mı?

  Batıkent’in özellikle Turgut Özal Mahallesi, Ankara’nın en gözde yerlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Hem şehirden uzak huzur dolu yaşamı hem konforlu yaşamanızı sağlayan mimari seçenekleri hem de kolay ulaşımı ile Turgut Özal Mahallesi, yatırım yapmak için oldukça doğru bir bölge. İyi planlanmış bir bölge olması, gittikçe karmaşık bir hale gelen inşaatlara karşı tercih sebebi oluşturuyor. Bu yüzden konut kredisi ile burada sahip olacağınız evde isterseniz kendiniz yaşayabilir, isterseniz de kiraya verebilirsiniz.

 8. Pediatri Portalı, anne ve babaları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusunda bilgilendirmek amacıyla kurulmuş ücretsiz bir Sosyal Soru & Cevap Platformudur.

  Pediatri Portalı sitesi 2020 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusunda, annelerin ve babaların bilgi düzeyini artırmak, uzman hekimlere sorular sorarak merak ettikleri konularda bilgi sahibi olmaları amacı ile kurulmuştur. Sitemizi kurarken; internette, anne ve babalara Çocuk Sağlığı ve Çocuk Hastalıkları konusunda soru-cevap tarzında bir portalın eksikliğini hissettik ve bu amaçla yola çıktık. Pediatri Portalı sitesi ücretsizdir, ücretsiz kalacaktır.

  Misyonumuz: Pediatri Portalı, Türkiye’nin, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları konusunda kurulmuş sosyal soru & cevap platformudur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hakkında tüm sorularınızı, pediatri profesyöneli üyelerimiz, gönüllü olarak ellerinden geldiğince cevaplamaya çalışacaklardır.

  https://pediatriportali.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.