İçeriğe geç

1- Web Hosting (Site Barındırma) Hizmeti Nedir?

Web Hosting Nedir? Web Sunucusu, Site Barındırma

Bu konu ile ilgili diğer konu aralarında bazı bilgiler verilmiştir. Bununla beraber, burada ayrıntılı bilgi verilecektir.

 

En İyi Hosting Şirketi Hangisi?

Web Site Yapmasını Ben Nasıl Öğrendim?

“1- Web Hosting (Site Barındırma) Hizmeti Nedir?” hakkında 4 yorum

  1. Merhaba Erdem Bey,

   Öncelikle, sitemi ziyaret edip düşüncelerini paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Amacım, sitemi ziyaret edenlere faydalı olmaktı. Umarım ilgilenenlere faydalı olabiliyorumdur. Her geçen gün yazılarımı artırmaya çalışıyorum. Yine ziyaretlerinizi beklerim.

   Saygılarımla…

 1. Serdar abicim yaptığın çok güzel bir şey. Ben lisede okuyorum web tasarım dalında ve bu master kazanç olayına katılmak istiyorum. Fakat benim buradan bir şey öğreneceğime dair bir garanti verebilir misin ?

  1. Web Sitesi Yapmak

   Alper kardeşim. Ben, bu sitede, Serdar Bey’in eserlerinden web sitesi yapmayı nasıl öğrendiğimi ve kendi tecrübelerimi paylaşıyorum. Bu site, Serdar Bey’e ait bir site değildir. Serdar Bey’e ait üç eser vardır. Bunların siteleri ise şunlardır:

   1- Web Sitesi Yapma Rehberi
   2- SEO Rehberi
   3- Master Kazanç

   İstediğin ürünün üzerine tıklarsan ilgili web sitesine ulaşırsın. Bu siteleri inceleyip oradaki e-posta adreslerinden Serdar Bey’e ulaşabilirsin. Ama sorduğun soruları ben de merak ediyordum. Bu eserlerden öğrenip site yapabilir miyim diye benim de endişelerim vardı. Ama gördüğün gibi şuan benim yaptığım sitedesin. Senin için en iyi cevap bu bence. Selamlarımla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.