3. AŞAMA : WordPress Kurulumu ve Web Sitesi Tasarımı Yapmak

 

      »   »  Bu sayfada WordPress kurulumunun nasıl olacağını anlatacağım. Ayrıca, web sitesi tasarımının nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler vereceğim. Daha sonra da WordPress proğramı kurularak yapılan bir sitede site tasarımı nasıl yapılacağı konusunda bilgiler vereceğim.

 

      »   »  Ancak, işlerimin yoğunluğu nedeniyle bir türlü yazmaya vakit bulamıyorum. Bu konuyu hemen öğrenmek isteyenler için bir bağlantı paylaşacağım. Ben de zaten bağlantısını paylaşacağım üründen bu konuları öğrendim ve uyguladım. Şimdi bu ürüne yani “Web Sitesi Kurma Rehberi” ne ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

 

      »   »  Şimdi bu bölümün ilk yazısını  yani “3a – Softaculous ile WordPress Kurulumu (Resimli Anlatım)” adlı yazıyı okumak için tıklayınız.»

 

.

 

“3. AŞAMA : WordPress Kurulumu ve Web Sitesi Tasarımı Yapmak” hakkında 21 yorum

  1. Web Sitesi Yapmak

   Bende çok teşekkür ederim İsmail Bey.

   Ayrıca görüşlerinizi paylaştığınız için de teşekkür ederim. Sizlere faydalı içerik sunmaya çalışıyorum. İnşallah düşündüğüm gibi oluyordur.

  1. Web Sitesi Yapmak

   Aleykümüsselam Faruk Bey,

   Selam vererek te olsa ilginizi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Selam ve saygılarımla…

  1. Web Sitesi Yapmak

   Ben de teşekkür ederim Ömer Bey. Bu sitemi ziyaret edenlere faydalı olacak bilgiler vermeye çalışıyorum.

   Web Sitesi Yapma konusunda araştırma yaparken site yapmak için lazım gelen bütün bilgileri topluca bulabileceğim bir site aramıştım hep. Bunun için site yapmayı öğrendikten sonra bu konuda bu siteyi yapmak istedim. Daha çok eksiği var ama zaman buldukça tamamlayacağım inşallah.

   Duygularını paylaşıp teşekkür ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

  1. Web Sitesi Yapmak

   Merhaba Erdem Bey,

   Bu aşamaları sırasıyla takip ederseniz, sitenizin adım adım kurulduğunu göreceksiniz. Ümitsizliğe kapılmayın, yapabilirsiniz.

  1. Web Sitesi Yapmak

   Ben de teşekkür ederim Berk Bey. Yukarıda yazdıklarımı tekrar etmemek için kısa tutuyorum.

   Duygularını paylaşıp teşekkür ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

  1. Web Sitesi Yapmak

   Emre Samet Bey,

   Aleykümüsselam. Selam vererek ilginizi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bu siteyi takip edenler için faydalı olmaya çalışıyorum. İnşallah amacıma ulaşıyorumdur.

 1. Selam abi, ben 15 yaşındayım ve bir web sayfası yapmayı çok istiyorum. Nasıl yapacağımı sizin yazılarınızla biraz anladım teşekkür ederim. Adımlarını anladım. Hangi programı kullanacağımı bilmiyorum, Web Sitesi Kurma Rehberini nasıl alacağım ve alırsam bir oyun sitesi yapmayı öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

  1. Web Sitesi Yapmak

   Merhaba Cengiz Bey kardeşim,

   Henüz 15 yaşınızda olduğunuzu yazmışsınız. Seni tebrik ediyorum. Bu yaşta web sitesi kurma hayali kurmuşsunuz ve bunun için araştırma yapıyorsunuz. Gerçekten takdir ediyorum.

   Bu arada şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki çok doğru bir siteye ulaşmışsınız. Burada size gösterilen yolda giderseniz, web sitesi yapmak sizin için çok kolay olacak. Web Sitesi Kurma Rehberini alırsanız, bu eser, size site kurmasını hem yazılı hem de videolu olarak adım adım öğretecektir. Ayrıca internetten para kazanmanın temellerini de öğretecektir. Size lazım olan bütün temel bilgiler var bu rehberde.

   Site yapmasını genel olarak öğrendikten sonra oyun sitesi de yapabilirsiniz tabii.

   Web Sitesi Kurma Rehberi ni alabilmek için;

   1- Buraya tıklayarak ürünün kendi sayfasına ulaşıyorsunuz.
   2- Sonra, sayfanın sonuna doğru “Şimdi Al” butonuna tıklıyorsunuz.
   3- Böylece, http://www.xticaret.com daki ödeme sayfasına ulaşıyorsunuz.
   4- Burada değişik ödeme seçenekleri var. İsterseniz kredi kartı ile, isterseniz banka havalesi ile ve isterseniz de PayPal hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz. Tabii, boşlukları doldururken dikkatli doldurun ve doğru bilgiler girin.
   5- Ödemeniz ulaştığında size bir link gönderilecek. O linke (bağlantıya) tıklayarak Web Sitesi Kurma Rehberi adlı ürünü bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Bir de size parola gönderiliyor. Bu parola ile de belgeleri açıyorsunuz. Belgeler, pdf formatındadır. Onun için bilgisayarınızda “Adobe Reader” gibi bir pdf okuyucu programınızın yüklü olması gerekmektedir. Yine, videoları seyredebilmek için “Windows Media Player” gibi bir video oynatıcı programı bilgisayarınızda yüklü olmalıdır.

   Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.